Password Locker

Password Locker

Versiyon/Sürüm1.0.2
LisansÜcretsiz
Dilingilizce
Dosya Boyutu8.8 MB
ÜreticiHandy Apps Inc.
İşletim SistemiAndroid Mobil /Android Tablet 2.2.3 ve üzeri
Eklenme Tarihi2 sene önce
Güncelleme Tarihi13 Kasım 2017
Kırık link bildir Yorum Yaz Hemen indir (8.8 MB) Android için indir
1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (Puan Ver)
Loading...

Password Locker Güvenli Şifre Oluşturma Mobil Uygulaması

Password Locker ücretsiz mobil uygulama ile unuttuğunuz şifrelerin hatırlanmasını yada çok önemli şifrelerinizin güvenliğini sağlayabilmek için tasarlanmış güvenli şifre koruma uygulamasıdır. Android mobil cihazlarınızda yada tabletlerinizde Pasword Locker şifre yöneticisi uygulamasını ücretsiz kullanabilirsiniz.

Nasıl Çalışır

Türkçe ismiyle parolo gizleyici ile unuttuğunuz şifrelerin hatırlanmasını, otomatik güvenli şifre oluşturulmasını ve önemli işlemleriniz şifre koyduğunuzda profesyonelce koruma aktivitesi sağlamaktadır. Online ortamda şifrelerin birçok tehtitlere maruz kalması nedeniyle tüm tehtitlere karşı güvenli koruma ve şifre saklama işlemi yürütüyor.

Password Locker android ile şifre gizleme sağlarken 256 Bit AES profesyonel şifre koruma yöntemiyle gizleme yapar. Böylelikle casus yazılımcıların bilgilerimize sızmasını engelleyebiliriz. Şifre kayıt sırasında e-posta, banka hesabı, kredi kartı, tüm üyelik bilgileri, internet siteleri kullanıcı bilgileri, pasaport ve diğer şifre oluşturma kategorilerinden uygun işlemi seçerek işlem yapın.

Nasıl Kullanılır?

Yukarıda saydığımız koruma yöntemlerini gerçekleştirmek için Password Locker uygulamasında giriş yapabilmeniz için “PIN Kodu” girerek giriş yapın. Kendinizin belirlediği güvenlik kodu olan PIN kodu ile şifre kasasının güvenliğini sağlıyorsunuz. Herhangi bir hırsızlık olayında yada kullanmış olduğunuz akıllı mobil cihazınızın çalınmasında birkaç yanlış PIN kodu girişinde önemli verilerinizi silerek erişimini engellemektedir.

Ayrıca Password Locker mobil parola gizleyici uygulaması kendisini de gizleyebilen bir yazılımdır. Nasıl mı son kullanmış olduğunuz uygulamalar listesinden kaldırın ve belirlediğiniz gizli size ait herhangi bir numarayı telefondan çevirmeniz yeterli olacaktır. Yada dikkat çekmeyen takvim widgetini açarak koruma sağlayın.

Uygulamanın Ekran Görüntüsü

100 kez indirildi

Benzer Programlar

 • WPS WPA Tester WPS WPA Tester
  İngilizceÜcretsiz
 • Gizli Rehber Gizli Rehber
  TürkçeÜcretsiz
 • Secure Delete Secure Delete
  İngilizceÜcretsiz3 MB
 • Solo Locker Solo Locker
  İngilizceÜcretsiz4 MB
 • Password Locker HAKKINDA YORUM YAZIN