Parola Şifre Saklayıcı

Parola Şifre Saklayıcı

Versiyon/Sürüm2.0.1
LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya Boyutu
ÜreticiAltGr
İşletim SistemiAndroid ve Mobil Tablet 2.3 ve üzeri
Eklenme Tarihi11 ay önce
Güncelleme Tarihi7 Şubat 2018
Kırık link bildir Yorum Yaz Hemen indir () Android için indir
1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (Puan Ver)
Loading...

Parola Şifre Saklayıcı En iyi Şifre Saklama Uygulaması

Parola Şifre Saklayıcı uygulama indir, banka kart şifresi, sosyal medya şifresi, bilgisayar şifresi ve kullanmakta olduğunuz tüm şifreleri kaydetme uygulamasıdır. Tüm şifrelerinizi unutmamak adına andorid mobil için geliştirilen şifre saklayıcı uygulamasına kaydederek kolay şifre takibi işlemi gerçekleştirebilirsiniz.

Aklınızda tutmanız gereken şifrelerinizi kağıda yazarak veya tarayıcı hafızasında tutmak oldukça güvensiz bir seçenek haline geldi. Bu yüzden Parola Şifre Saklayıcı uygulaması android cihazınızda indirip telefonunuzda güvenli bir şekilde uygulama üzerine tüm şifrelerinizi kaydedebilirsiniz. Banka iban, hesap bilgileri, eposta, skype, gmail, Facebook, Instagram, Flickr, Pinterest ve aklınıza gelebilecek şifreleri kaydeder.

Parola Şifre Saklayıcı uygulaması güvenli mi diye aklınıza soru işaretleri belirebilir. Bu soru işaretlerini ve şüpheleri ortadan kaldırmak için Google tarafından geliştirilen algoritmaları kullandığını belirtelim. Android Şifre saklama ve kaydetme uygulaması tüm verilerinizi şifreler. Böylelikle sizden başka hiçbir kullanıcının şifrelerinizi görmesine izin vermez ve oldukça güvenli programdır.

Android için en iyi şifre saklama programları arasında yer alan ücretsiz ve güvenli Parola Şifre Saklayıcı uygulamasını hemen indirin. Sizde şifrelerinizi unutmak korkusu yaşamadan saklayın.

46 kez indirildi

Benzer Programlar

 • Cepcasusu Apk Cepcasusu Apk
  TürkçeÜcretli6.28 MB
 • Keep Safe Şifreleme Keep Safe Şifreleme
  İngilizceÜcretsiz0.65 MB
 • Google Authenticator Google Authenticator
  İngilizceÜcretsiz1.80 MB
 • Antivirüs Mobil Antivirüs Mobil
  İngilizceÜcretsiz4.40 MB
 • Parola Şifre Saklayıcı HAKKINDA YORUM YAZIN