Norton App Lock Şifreleme

Norton App Lock Şifreleme

Versiyon/Sürüm1.0.3.186
LisansÜcretsiz
DilTürkçe-İngilizce
Dosya Boyutu5 MB
ÜreticiNortonMobile
İşletim SistemiAndroid 4.1 ve üzeri
Eklenme Tarihi1 sene önce
Güncelleme Tarihi3 Eylül 2017
Kırık link bildir Yorum Yaz Hemen indir (5 MB)
1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (Puan Ver)
Loading...

Android Şifreleme (Parola) Oluşturma ve Desen Çizme Uygulaması

Android (mobil) ve tablet cihazlarını kilitleme ve yüklü bulunan uygulamaları şifreleme (desen) çizme ve parola koyma uygulamasıdır. Akıllı cihazınızda bulunan tüm ücretli veya ücretsiz uygulamaları güvende tutabilmemiz için şifreleme uygulamasıdır.

Tüm Uygulamalarınızı Kilitleyin

Norton App Lock Android Kilitleme Şifreleme Uygulaması sayesinden android cihazınızdaki önemli belgeleri, dosyaları, uygulamaları, fotoğraflarınız ve videolarınızı diğer kullanıcılardan saklamanız için şifreleme (desen) çizme ve parola koyma uygulamasıdır. Meraklı gözlerden tüm dökümanlarınızı, gmaillerinizi, fotoğraf ve videolarınızı kısaca tüm kişisel verilerinizi güvende tutmanın en iyi yollarında birisi muhakkak şifreleme (kilitleme) yöntemidir. Sizden başkasının diğer verilerinize veya uygulamanızı açmak istediklerinde ilk açılışta sizin belirlemiş olduğunuz desen çizilmesini veya koymuş olduğunuz parola’nın girilmesini isteyecektir.

Norton App Lock Uygulamasının En Dikkat Çeken Özelliği

Uygulama sayesinde tüm dosyalarınızı ve uygulamalarınızı güvende tutmanın yanı sıra yabancı ellere veya meraklı birisine geçtiyse akıllı cihazınız. Android uygulamalarınıza girmek isteyen kişinin 3 defa yanlış desen çizdiğinda veya parola yazdığında anında kişinin fotoğrafını çekerek galeriye kaydediyor. Böylelikle kimin dosyalarınıza ulaşmaya çalıştığını Norton App Lock uygulaması sayesinde görebiliyorsunuz. Tamamen ücretsiz ve sınırsız kullanım olanağı ile Norton App Lock kullanılmasını tüm android cihaz sahiplerine tavsiye ediyoruz.

Uygulamanın Ekran Görüntüsü

140 kez indirildi

Benzer Programlar

 • Gizli Rehber Gizli Rehber
  TürkçeÜcretsiz
 • Secure Delete Secure Delete
  İngilizceÜcretsiz3 MB
 • Solo Locker Solo Locker
  İngilizceÜcretsiz4 MB
 • Parola Şifre Saklayıcı Parola Şifre Saklayıcı
  TürkçeÜcretsiz
 • Norton App Lock Şifreleme HAKKINDA YORUM YAZIN