Nike Run Club

Nike Run Club

Versiyon/Sürüm5.25.1
LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya Boyutu52.5 MB
ÜreticiNike, Inc.
İşletim SistemiAndroid
Eklenme Tarihi5 yıl önce
Güncelleme Tarihi12 Haziran 2020
Kırık link bildir Yorum Yaz iOS indir Android indir APK indir

Nike Run Club APK Android Nike Sağlık ve Fitness Uygulaması

Nike Run Club APK download, Nike Run Clup Android indirip düzenli fitness yapmayı sevenlerin ve koşu yapanlar için gerçek zamanlı km, mesafe ve enerji detayları gösteren sağlık uygulamasıdır.

Nike Run Club, koşu yapmayı sevenlerin tercih ettiği Android fitness ve sağlık uygulamalardan bir tanesidir. Özellikle düzenli olarak koşan ve bunu sıkı şekilde takip etmek isteyen herkes aradığını birkaç dakika içerisinde bulabilmektedir. Nike Run Club indirip kullanmaya başladığınız zaman koşunun ne kadar sürdüğünü, harcadığınız enerjiyi detaylı şekilde görebilirsiniz. Bununla beraber gerçek zamanlı mesafe, km üzerinden hız ve en önemlisi yakılan kalori anında ortaya çıkmaktadır.

Kişi, hızlı şekilde hareket ettiğinde harcadığı kaloriyi kolayca görebilmekte ve daha kontrollü spor yapmanın keyfini sürmektedir. Bu bakımdan Nike Run Club APK indirip kullanmak avantaj sağlamaktadır.

Nike Run Club Download İndir

Nike Run Club download ederek android işletim sistemine sahip cep telefonları ve tabletlere indirilebilmektedir. Uygulamayı indirip kullanabilmek için öncelikle mobil mağazanıza uğramalı ve aratıp ismiyle bulmalısınız. İndir ve aç diyerek anında giriş yapmalı ve sonrasında aktif şekilde kullanmalısınız. Kilonuza, yaşınıza ve cinsiyetinize bağlı olarak hesaplamalar yapan uygulama aynı zamanda önerilerde bulunarak ne kadar sağlıklı yaşayabileceğiniz hakkında fikir de sunmaktadır.

    Benzer Programlar

  • The Secret of Weight Apk indir The Secret of Weight Apk indir
    TürkçeÜcretsiz30 MB
  • Virtuagym Coach Apk indir Virtuagym Coach Apk indir
    TürkçeÜcretsiz59 MB
  • Nike Run Club HAKKINDA YORUM YAZIN