NFS Most Wanted Tofaş Şahin Yaması

NFS Most Wanted Tofaş Şahin Yaması

Versiyon/Sürüm
LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya Boyutu755.45 KB
Üretici
İşletim SistemiWin7/Win8/Win8.1/Win10
Eklenme Tarihi6 yıl önce
Güncelleme Tarihi7 Şubat 2018
Kırık link bildir Yorum Yaz indir (755.45 KB)

Need for Speed Most Wanted Şahin Araba Yaması

NFS (Need for Speed) Most Wanted Şahin yaması indir, çok sevilerek oynanan popüler yarış arabası oyunu için Tofaş Şahin arabası modudur. Türklerin en çok sevdiği arabalardan birisi olan Tofaş model Şahin’i Most Wanted oyununa ekleyebileceğiniz ücretsiz yamadır.

Diğer lüks araçlarla şahin arabası nasıl yarışacak demeyin. Yüksek hızlara ulaşabilen üzerinde modifiye yaparak daha da hızlandırabileceğiniz araba konumuna geliyor. NFS Most Wanted Tofaş Şahin yaması sayesinde çok hızlı giden yarış arabalarıyla yarışlara katılabilir ve 1.olabilirsiniz.

NFS Most Wanted Şahin Yaması Nasıl Yapılır

İndirdiğiniz arşiv dosyası içerisinde 3 adet klasör karşınıza gelecektir. İlk olarak CARS, CARS_REPLACE ve Oyun klasörlerini oyunun bilgisayarda kurulu olduğu dizine kopyalayın. Eğer NFS Most Wanted oyununu ilk kurarken farklı bir yere kurmadıysanız C:Program Files/EA Games/Need For Speed Most Wanted klasörüne dosyaları atmalısınız. Bu oyun klasörü belgelerim içinde NFS Most Wanted içerisinde bulunmaktadır. Böylelikle oyuna Tofaş Şahin modunu kurmuş olacaksınız.

Yukarıdaki işlemleri mutlaka oyun kapalıyken yapın. Oyun açıkken yaptığınızda yama çalışmayabilir. Kurulum bitince oyuna giriş yapın ve araba seçeneklerinden şahin arabasını göreceksiniz.

    Benzer Programlar

  • NFS Most Wanted Patch NFS Most Wanted Patch
    TürkçeÜcretsiz12.2 MB
  • Lfs Mercedes e200 Yaması Lfs Mercedes e200 Yaması
    TürkçeÜcretsiz2.39 MB
  • NFS Most Wanted Tofaş Şahin Yaması HAKKINDA YORUM YAZIN