NFS Most Wanted Save Editor

NFS Most Wanted Save Editor

Versiyon/Sürümeditor
LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya Boyutu82.08 KB
ÜreticiNFS
İşletim SistemiWin7/Win8/Win8.1/Win10
Eklenme Tarihi7 yıl önce
Güncelleme Tarihi7 Şubat 2018
Kırık link bildir Yorum Yaz indir (82.08 KB)

NFS Most Wanted Bitirilmiş Save Editor Dosyası

Need for Speed (NFS) Most Wanted save editör indir, yüzde 100 bitirilmiş save dosyası ile tüm arabaları açılmış ve bölümleri hemen açılmıştır. NFS 2 araba yarışı oyunu serinin en başarılı oyunu olduğu görünmektedir.

Oyundaki lüks arabalar, grafik ekranı ve çok kolay oynanışı Most Wanted araba yarışını oynanabilmeyi mümkün kılıyor. Gerçekci araba sesleri, öğelerinin yanı sıra oldukça zorlu olması ve uzun süre sonra arabaların ve bölümlerin açılması sıkıcı hale gelebiliyor.

Sizin için hazırlanan % 100 save dosyası ile oyunun tüm bölümleri ve arabaları açılmış bulabilirsiniz. NFS Most Wanted save editör dosyasını bilgisayarınıza doğru şekilde kurulumunu yaparsanız 50 ve 70 oranında başarılı bir save dosyası olmaktadır.

NFS Most Wanted Save Dosyası Nasıl Yapılır

Oyun içine save dosyalarını kurabilmek için tek yapmanız gereken Need for Speed Most Wanted oyununun kurulu olduğu yere save dosyasını atmak. İndirdiğiniz arşiv dosyası içerisinde bulunan cparty adlı klasörünü oyunun kurulu olduğu dizindeki dosya içerisine atmanız yeterli oluyor.

Eğer nfs most wanted save dosyası kurulumunda sorunlar yaşarsanız mutlaka yorumlarda belirtin size yardımcı olacağız. Oyunun görevleri ve en hızlı arabaları açılmış şekilde bulabilmek için bitirilmiş save dosyasını kullanmanızı tavsiye ediyoruz.

    Benzer Programlar

  • NFS Most Wanted Patch NFS Most Wanted Patch
    TürkçeÜcretsiz12.2 MB
  • Lfs Mercedes e200 Yaması Lfs Mercedes e200 Yaması
    TürkçeÜcretsiz2.39 MB
  • NFS Most Wanted Save Editor HAKKINDA YORUM YAZIN