NFS 2 Shooter %100 Save

NFS 2 Shooter %100 Save

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 Puan 5,00 .5)
Loading...

Versiyon/Sürüm2
LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya Boyutu8.7 KB
Üretici
İşletim SistemiWin7/Win8/Win8.1/Win10
Eklenme Tarihi3 sene önce
Güncelleme Tarihi18 Mart 2018
Kırık link bildir Yorum Yaz Hemen indir (8.7 KB)

NFS Underground 2 Oyunu Shooter Bitmiş Save Yama

NFS 2 Shooter %100 Save indir, Need For Speed Underground 2 yarış oyununda Shooter yaması sayesinde kilitli bütün arabaların kilidini açan ve kapalı tüm yarış pistlerini görmenize yardımcı olan bitmiş save dosyasıdır. Oyunda bulunan tüm yarış arabalarını kilidini açmak için save dosyasını bilgisayarımızda gerekli yere kurarak %100 shooter yamasını ücretsiz kullanabiliriz.

NFS 2 Shooter Nereye Atılır ve Nasıl Kurulur?

Öncelikle hemen indir butonuna tıklayıp oyunun yamasını indirin. NFS 2 Shooter %100 Save dosyasını gerekli yere doğru bir şekilde atmak için RAR dosyası içerisindeki Shooter dosyasını masaüstüne çıkartın. Bilgisayarın C yerel diskine girin, documents and settings, bilgisayarın özel adı, Local settings, application data ve NFS Underground 2 dosyası içerisine RAR içerisindeki dosyayı kopyalayın. Böylelikle nfs 2 yarış oyununun shooter yamasını kurmuş olacaksınız.

NFS 2 Shooter %100 Save dosyasının nereye atılması ve kurulması gerektiğini dizin olarak belirtecek olursak C:\Documents and Settings\Bilgisayar Adı\Local dizinine kopyalamak yetiyor. Yama tamamen 3 taraf oyuncular tarafından hazırlanmış olup NFS Underground 2 oyunu resmi yaması olmakla beraber yüzde yüz bitmiş shooter save dosyasıdır.

    Benzer Programlar

  • NFS Most Wanted Patch NFS Most Wanted Patch
    TürkçeÜcretsiz12.2 MB
  • Lfs Mercedes e200 Yaması Lfs Mercedes e200 Yaması
    TürkçeÜcretsiz2.39 MB