New Star Soccer indir

New Star Soccer indir

Versiyon/Sürüm5
LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya Boyutu62.6 MB
ÜreticiNew Star Games Ltd
İşletim SistemiAndroid
Eklenme Tarihi8 sene önce
Güncelleme Tarihi17 Şubat 2022
Kırık link bildir Yorum Yaz indir (62.6 MB) iOS indir Android indir APK indir

New Star Soccer Futbol Online Futbolcu Teknik direktör Menejer Android Apk Oyunu

New Star Soccer futbol apk indir, Nss apk New Star Soccer oyunu kişisel kendi takımınızın teknik direktörlüğünü yapabileceğiniz menajerlik oyunu android pc, ios versiyonlarını indir yaparak veya internet üzerinden online oynanabilen oyundur. New Star Futbol Apk Futbol menejerlik oyununda sizlerde kendi takımım olsun oyuncularımı kendim geliştireyim diyorsanız tam size göre bir oyun sizde oynamaya başlayın en iyi yıldız oyunları siz geliştirin.

New Star Soccer online futbolcu geliştirme oyunun başlangıcında belirleyeceğiniz karakter hangi Ülkenin liginde oynamak istiyosanız tüm bunları sizler belirliyorsunuz. Futbol menejer oyunu takım ilk başta güçsüz genç kondisyonsuz oyunculardan meydana geliyor ama sizin gayretinizli çalışma aktivitelerinizle takımınızı geliştirebilirsiniz.

New Star Soccer 5 1.2

Online Soccer Manager

Maçlara takımınızla seyahati satın alacağınız araçla gidebileceksiniz. Bütçeniz eğer genişletebilmeyi başarabilirseniz uçakla veya otobüsle. Bu araçlarla giderken istediğiniz müzikleri yükleyerek çalabilir takımınızı motive etmeye yardımcı olabilirsiniz. New Star Futbol Android diğer oynamış olduğunuz online futbol manager oyunlarından çok farklı bir şekilde aktivite gösterebileceğiniz oyunlardan lider konumundadır. Müziklerin rolü çok yüksek olmakta yani takımı oyuncuları çalıştırıcılarına gelene kadar etkileyebilen motive eden müzikler koymalısınız. Sadece oyunda ki ayrıntılar değil özel yaşamınıza da değinen oyun daha keyifli bir hal almayı tüm gerçekliğiyle ortaya koyabilmektedir.

New Star Soccer 5 oyununda ayrıca sadece önemli olan oyuncuların gücü değil çevre unsurlarıda çok büyük etken göstermektedir. Yani taraftarlarla olan yakınlığınız diğer taraftan oyunda online olan arkadaşlarınızla yakınlığınız gücünüze güç katacaktır. Takımlarla ve taraftarlarla ilişkinizi sıcak tutmalısınız ki mutluluğu yakalayıp onlarında destekleriyle başarıya ulaşabilesiniz.

Online Soccer Manager download ettikten sonra oyunda başarılara ulaştıkça bütçeniz artacak bu sayede kazanmış olduğunuz paralarla takımın ihtiyaçlarını giderebilecek kişisel olarak da gemiler, evler ve arabalar satın alabilme gücünüz olacaktır. Medyanın gücünüde başarılara adım attıkça yakalayacak sadece araçlar değil kız arkadaşı felan da edinebilirsiniz oyundaki bulunan bir çok aktivite sizleri oyuna daha bağlı bir hale getirecek olup zamanınızı daha keyifli bir şekilde değerlendirebileceksiniz. Ayrıca yapmış olduğunuz maçları tekrar izleyebilir görüntülerini birebir net bir şekilde izleyebilmeniz sizlerin taktik anlamda ve takımın eksikliklerini görme açısında büyük fayda sağlayacağına inanmaktayız.

Futbolcu geliştirme oyununda Maç aralarında takımın antremanlarını yöneterek kendinizi ve takımınızı büyük ölçüde geliştirebileceksiniz. Bu sayede diğer maçlarda rakiplerinize sahada maç nasıl oynanır bunun dersini çok açık ve net bir şekilde gösterebilirsiniz. Gün içinde toplam oyunun verdiği 5 maç bulunmakta lakin sizler bunun sayısını artırabilmekten kimse sizi alıkoyamaz diğer 5 maç sonrası ekstra maçlar satın alarak takımı gün içerisinde bile çok güçlü bir hale getirebilirsiniz.

Teknoloji gelişmeye devam ettikçe bu tür oyunları ve daha bir çok gelişmiş teknolojiye ayak uydurmuş oyunları görmeye devam edeceğinizden hiç kuşkunuz olmasın değerli kullanıcılarımız. İndirson ekibi sizlere keyifli anlar dilemektedir. Oyunun android ios ve mac versiyonu konumuza dahil edilmiştir. Android versiyonu  New star soccer in ilk versiyonu olarak hizmet vermektedir.

Oyunun Kurulum ve inceleme Videosu

Futbol oyununun indirme ve kurulum aşamasında hangi adımları izleyeceğiniz video çekiminde anlatılmaktadır. Oyunun içeriğine girilip kullanıcı hesabı oluşturma ve takım kurup menülerin incelenmesi yapılmıştır. İzleyip bilgi sahibi olabilirsiniz. Tüm oyun severlere eğlenceli vakit geçirmesini diliyorum.

New Star Soccer Futbol Ekran Görüntüsü

    Benzer Programlar

  • GollerCepte 1903 APK indir GollerCepte 1903 APK indir
    TürkçeÜcretsiz5.0 MB
  • Geocaching indir Geocaching indir
    İngilizceÜcretsiz40M
  • New Star Soccer indir HAKKINDA YORUM YAZIN