NFS Underground 2 Türkçe Yama

NFS Underground 2 Türkçe Yama

Versiyon/Sürüm2
LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya Boyutu128.71 KB
ÜreticiOyunÇeviri
İşletim SistemiWindows XP / 7 / 8 / Vista
Eklenme Tarihi6 yıl önce
Güncelleme Tarihi1 Mart 2018
Kırık link bildir Yorum Yaz indir (128.71 KB)

Need For Speed Underground 2 Dil Değiştirme Türkçe Yama

Need For Speed Underground 2 (NFSU 2) Türkçe dil değiştirme yama paketidir NFS Underground 2 yarış oyunu % 100 Türkçe yama indir dosyası sayesinde oyunun menüleri, mesajları ve altyazılarını Türkçe diline çeviren yamadır.

EA Black Box tarafından geliştirlen ve Electronic Arts tarafından 2004 yılından piyasaya sunulan dünyanın en popüler araba yarışı oyunu ünvanını kazanmıştır. Bilgiyar PC, PlayStation 2, Xbox, Nintendo DS, Game Boy Advance ve GameCube oyun konsollarında oynanabilmektedir. Need for Speed: Underground 2 Türkçe yama ile oyun menüleri, konuşmaları, yarışçılardan gelen mesajlar ve oyunun altyazıları tamamen Türkçe diline çevirilmektedir.

NFS Underground 2 % 100 Türkçe yama ile oyunun haritası, harita ayrıntıları, yol mesajları, yarış mesajları, araba, motor ve modifye ayarları tamamen Türkçe dili değiştirme paketi sayesinde Türkçe oynanabiliyor.

NFS Underground 2 Türkçe Yama Kurulumu

İndirdiğiniz arşiv dosyası içerisinde yer alan NFSU2.exe dosyasını oyun kapalıyken çalıştırın. Sonrasında kurulumu tamamlanınca Need for speed underground 2 oyununa giriş yaptığınızde tamamen herşeyin Türkçe olduğunu görebilirsiniz.

    Benzer Programlar

  • NFS Most Wanted Patch NFS Most Wanted Patch
    TürkçeÜcretsiz12.2 MB
  • Lfs Mercedes e200 Yaması Lfs Mercedes e200 Yaması
    TürkçeÜcretsiz2.39 MB
  • NFS Underground 2 Türkçe Yama HAKKINDA YORUM YAZIN