Need For Speed Most Wanted Save

Need For Speed Most Wanted Save

Versiyon/Sürüm100save
LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya Boyutu1.25 MB
ÜreticiTR Yama
İşletim SistemiWin7/Win8/Win8.1/Win10
Eklenme Tarihi6 yıl önce
Güncelleme Tarihi7 Şubat 2018
Kırık link bildir Yorum Yaz indir (1.25 MB)

Need For Speed Most Wanted Bitirilmiş Save Dosyası Paketi

Need For Speed Most Wanted – oyunu yüzde 100 (%100) bitirilmiş save dosyası indir işlemi ile sağlayabilirsiniz. Most Wanted araba yarışı oyununda tüm bölümleri ve arabalarının kilidin açabileceğiniz save dosyasıdır.

Pc bilgisayar platformları için EA (Electronic Arts) tarafından geliştirilen en başarılı oyunu olduğunu söyleyebiliriz. Oynanışı ve gelişmiş grafik ekranıyla oyunculara ücretsiz keyifli bir oyun sunuyor. Need For Speed Most Wanted save dosyası sayesinde oyunun tüm arabaları ve yarış pistlerini hemen açarak oynayabilirsiniz.

Need For Speed Most Wanted Save Dosyası Kurulumu

% 100 save dosyasının kurulumu için indirdiğiniz arşiv dosyası içerisinde bulunan cparty adlı klasörü çıkartın. Daha sonra Need for Speed Most Wanted klasörü içerisine kopyalamak olacaktır. Böylelik save dosyası kurulumu tamamlanmıştır. Araba yarışı oyununda istediğiniz araba seçerek istediğiniz yarış pistinde yarışlara başlayabilirisiniz. Arabaları geliştirmek için tüm paketlerinde ve modifiye için özelleştirme paketlerini bulabilirsiniz.

Need For Speed Most Wanted save dosyası kurulumunda veya oyun içerisinde sorunlar yaşarsanız bizlere yorum kısmında belirtebilirsiniz. En hızlı ve kaliteli arabaları alabilir ve istediğiniz özelleştirme paketlerini lüks yarış arabalarına dahil edebilirsiniz.

    Benzer Programlar

  • NFS Most Wanted Patch NFS Most Wanted Patch
    TürkçeÜcretsiz12.2 MB
  • Lfs Mercedes e200 Yaması Lfs Mercedes e200 Yaması
    TürkçeÜcretsiz2.39 MB
  • Need For Speed Most Wanted Save HAKKINDA YORUM YAZIN