Need For Speed Carbon

Need For Speed Carbon

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 Puan 5,00 .5)
Loading...
Versiyon/SürümCarbon
LisansÜcretsiz
Dilİngilizce
Dosya Boyutu650MB
ÜreticiElectronic Arts
İşletim SistemiWin8/Win7/Vista/WinXP Tümü
Eklenme Tarihi4 sene önce
Güncelleme Tarihi6 Kasım 2018
Kırık link bildir Yorum Yaz Hemen indir (650MB)

Need For Speed: Carbon Araba Yarış Oyunu

Need For Speed Carbon indir, Nfs oyun serisinin sevilerek oynanan araba yarışı NFs Carbon oyununu bilgisayara indir işlemi yaptıktan sonra araba hız tutkunları için andranalini en yüksek seviyede bir oyun beklemektedirler.

Nfs Carbon oyun içerisinde toplamda birbirinden güzel 3 adet otomobil mevcuttur ve otomobiller birbirinden farklı modeller ve guruplar halinde yer almaktadırlar. Musle,Tuner ve Exotic gurupları mevcuttur bu guruplarda Mitsubishi Lancer, Corvetto Camaro SS ve yine lüks araçlar içerisinde yer alan Lamborgini Gallardo mevcuttur. Markalarıyla ün yapmış olan bu araçların da birbirinden farklı özellikleri mevcuttur. Araba yarışı oyunu içinde istediğiniz gurubu seçebilirsiniz doğal olarak gurup seçildiğinde kendi aracınızı da seçmiş olacaksınız.

Need For Speed Carbon indir

Need For Speed: Carbon

oyununda yarış tipleri vardır bunlar araba drift,klasik yarış tipi ve birinci yarış tipinde ise 6 araçla yarışıyosunuz bu araçlar içerisinde birinci olmak için herşeyi yapmalısınız savaşmalısınız adeta. 6 kişilik yarış içerisinde birinci olduğunuz taktirde Drift yapabileceğiniz diğer bir yarışa geçmeye hak kazanıyosunuz. Drift yarışında yarış şu şekilde oluyor herkes pistte teker teker drift yapıyor ve en iyi drifti yapanların sayıları toplanıp birinci belirleniyor. NFS Carbon Araba Yarış Oyunu İlk piste çıkıp yarış halinde olduğumuz adamla duelloya katılıyoruz aracında bize bakan adamla çetin bir yarışa girmekteyiz. Oyun demo (deneme sürümü) olduğu için 3 adet yarış tipi bulunuyor Drift,Circuit Race ve son olarak Canyon Duel isimli yarışları yapmaktayız.

Need For Speed: Carbon ücretsiz indireceğimiz oyunda yarış tiplerinden sizleri en çok zorlayacak olan Canyon Duel bölümü bu bölüm sizleri çok net bir şekilde zorlayacaktır. Araç tiplerinden sizlere Lamborginiyi şeçmenizi tavsiye ederim yada mitsubishiyi seçmenizi tavsiye ederim çünkü her ikisi de çok seri otomobillerdir. Nfs Carbon yarışlarında birinci olursanız diğer yarışlarda sizler ilk sırada başlıyosunuz avantajlı bir şekilde yarışlara başlıyosunuz ve sizi geçmek zorunda kalıyor rakipleriniz. Yarışta ki kurallardan biraz bahsedelim yarışta eğer siz geride kalmış iseniz ve rakipleriniz öndeyse 10 saniye gibi kısa bir süre içinde oyun sizlere bu süre zarfında eğer geçemezseniz diskalifiye oluyosunuz ve oyun bitiyor değerli oyun severlerimiz. Ama öndeki aracı yakın takipte yani aracın arkasında gittiğiniz sürece oyun sizlere puanlar vermektedir.

Need For Speed: Carbon Özellikleri

 • Lüks arabaların bulunduğu araba yarışı oyunu
 • Ücretsiz demo sürümü
 • Windows için tasarlanmış hızlı ve öfkeli oyunu
 • Eski model lüks araçlar
 • Arabaları modifiye etme ayarları

Araba Yarışı Oyununun Videosu

Need For Speed: Carbon Oyunu Ekran Görüntüsü

2068 kez indirildi

Benzer Programlar

 • NFS Most Wanted Patch NFS Most Wanted Patch
  TürkçeÜcretsiz12.2 MB
 • Lfs Mercedes e200 Yaması Lfs Mercedes e200 Yaması
  TürkçeÜcretsiz2.39 MB
 • NFS Most Wanted Save Editor NFS Most Wanted Save Editor
  TürkçeÜcretsiz82.08 KB
 • Lfs Tweak Jant Yaması Lfs Tweak Jant Yaması
  TürkçeÜcretsiz4.33 MB
 • Need For Speed Carbon HAKKINDA YORUM YAZIN