Namaz Vaktim

Namaz Vaktim

Versiyon/Sürüm1.0.2
LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya Boyutu9.63 MB
İşletim SistemiAndroid
Eklenme Tarihi11 ay önce
Güncelleme Tarihi7 Şubat 2020
Kırık link bildir Yorum Yaz Android indir APK indir

Namaz Vaktim Android Ezan Vakti Apk Uygulaması

Namaz Vaktim apk indir, Android mobil Diyanet İşleri Başkanlığı’nın İzmir, İstanbul, Ankara, Bursa, Konya gibi illerin namaz vakitleri ve kıble yönü bulan Android uygulamasıdır.

Namaz Vaktim Android uygulaması sayesinde ezan vakitlerini ve kıble yönü bulucu uyuglamasıdır. Android Diyanet Namaz Vaktim uygulaması sayesinde ezan vakitlerini zamanında duyabilir ve namazı vaktinde kılmanızı teşvik etmektedir.

Namaz vakitlerini gösteren ve ezan okunmadan önce hatırlatma yapabilen Namaz Vaktim apk Android uygulaması sayesinde kıble yerini de bulabilirsiniz. Namaz Vaktim uygulaması içerisinde bulunan pusula sayesinde kıble yön bulucu sayesinde doğru kıbleyi bulabilirsiniz.

Ücretsiz indirip internetsiz kullanabileceğiniz Diyanet Namaz Vaktim uygulaması ile istediğiniz ilin namaz vakitlerini ve kıble yönünü bulabilmek için en iyi namaz vakti uygulamalarından birisi olduğunu söyleyebilirim. İnternet bağlantısına ihtiyaç duymayan Namaz Vaktim uygulamasıyla istediğiniz kadar ilin konumunu seçebiliyorsunuz.

Yatsı, öğle, ikindi, akşam, imsak ve güneş vakitlerini gösterebilen Namaz Vaktim Diyanet uygulamasıyla istediğiniz namaz vakti için farklı alarm sesleri kurabiliyorsunuz. Camiide olduğunuzu dahi algılayarak Android telefonunuzu otomatik olarak sessiz alabilen ve insanları rahatsız etmenize engel olan özelliğide mevcuttur.

    Benzer Programlar

  • Risale-i Nur indir Risale-i Nur indir
    TürkçeÜcretsiz6.60
  • Diyanet Hafız Diyanet Hafız
    TürkçeÜcretsiz16M