Müzik Oynatıcı

Müzik Oynatıcı

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Puan Ver)
Loading...

Versiyon/Sürüm7.0
LisansÜcretsiz
Dilİngilizce
Dosya Boyutu9,0M
Üretici
İşletim SistemiAndroid
Eklenme Tarihi8 ay önce
Güncelleme Tarihi27 Ocak 2020
Kırık link bildir Yorum Yaz Android indir APK indir

Müzik Oynatıcı APK Android için Müzik Oynatma Uygulamasıdır

Müzik Oynatıcı indir, Android cihazlarda müzik oynatma uygulaması ile tüm müziklerinizi müzik oynatıcı APK indirip müzik çalar (music player) uygulamasını kullanabilirsiniz.

Müzik Oynatıcı, sahip olduğunuz müzik oynatma uygulamasından memnun olmadığınızda tercih edebileceğiniz bir seçenektir. Özellikle müzik dinlemekten hoşlanan, zamanının büyük çoğunluğunu müzik dinleyerek geçiren biriyseniz medya çalar uygulamasının çok iyi olması gerekmektedir. Dilediğiniz müziği istediğiniz sıraya koyabilme, kolayca dinleyip hızlı şekilde verim alabilme durumu önemlidir. Bu açıdan Müzik Oynatıcı uygulamayı indirip dilediğiniz gibi değerlendirebilirsiniz.

Müzik oynatıcı Android uygulamasını indirdikten sonra basit ve klasik bir sisteminin olduğunu görebilirsiniz. Bu açıdan genç yaşlı herkesin tercih edebileceği bir uygulamadır.

Müzik Oynatıcı İndir

Müzik Oynatıcı APK android işletim sistemine sahip cep telefonlarında da tabletlerde de kullanılabilen bir uygulamadır. Android işletim sistemine sahip cihazların var olan medya oynatıcıları çoğu zaman yeterli gelmemektedir. Böyle bir durumda zaman kaybetmeden Müzik Oynatıcı APK indirmek gerekmektedir. Birkaç dakikada indirilebilen uygulama cihazda hatırı sayılacak kadar yer kaplamaktadır. Bu açıdan cihazı önceden hazırlamak yararlı olacaktır. Bununla beraber özellikle ücretsiz şekilde indirilebilen bir müzik oynatıcı olması uygulamanın daha çok sevilmesini ve indirilip kullanılmasını sağlamaktadır.

    Benzer Programlar

  • Spotify Music Spotify Music
    TürkçeÜcretsiz31.9 MB
  • Poweramp Poweramp
    TürkçeÜcretsiz7.2