Müzik Çalar

Müzik Çalar

Versiyon/Sürüm1.8.2
LisansÜcretsiz
Dilİngilizce
Dosya Boyutu6.0 MB
Üretici
İşletim SistemiAndroid
Eklenme Tarihi10 ay önce
Güncelleme Tarihi27 Ocak 2020
Kırık link bildir Yorum Yaz indir (6.0 MB) Android indir APK indir

Müzik Çalar APK Android için Ücretsiz Müzik Player Uygulaması

Müzik Çalar APK indir, Android cihazlar için Music Player (Müzik Çalar) uygulamasını ücretsiz indirip Türkçe olarak kullanabileceğiniz en iyi müzik çalar uygulamasıdır.

Müzik Çalar, cihazlarda tercih edilebilecek en iyi uygulamalardan bir tanesidir. Özellikle toplu taşıma araçlarında, ders aralarında, gün içinde boş kaldıkça müzik dinleyenlerden biriyseniz doğru bir medya oynatma uygulamasına sahip olmanız önemlidir.

Müzik Çalar Android APK uygulamasını ücretsiz indirip Türkçe olarak kullanabilirsiniz. Hem cihazda çok fazla yer kaplamayacak hem de batarya konusunda sıkıntıya neden olmayacak profesyonel bir uygulama tercih edilmesi gerekmektedir. Tüm bu özelliklere uygun müzik çalar uygulaması bulmak oldukça kolaydır. Müzik Çalar APK binlerce kişiye hitap eden başarılı bir uygulamadır. Bu nedenle dünya genelinde tercih edilirlik oranı da bir hayli fazladır.

Müzik Çalar (Music Player) İndir

Müzik Çalar android işletim sistemine sahip cep telefonları ve tabletlere indirilebilen basit bir uygulamadır. Kullanımı kolay, işleyişi ise oldukça sıradandır. Bu özellikler göz önüne alındığında uygulamanın hem modern hem de yararlı bir uygulama olduğunu söylemek mümkündür. Tamamıyla Müzik Çalar ücretsiz ve Türkçe şekilde kullanabileceğiniz bu uygulama android cihazda çok fazla yer kaplamamaktadır. Dilediğiniz gibi çalma listeleri hazırlayabileceğiniz uygulamada aynı zamanda bildirim kontrolü, çalma sırası belirleme, hızlı müzik arama özellikleri de bulunmaktadır.

    Benzer Programlar

  • Müzik Çalar – Audio Player Müzik Çalar – Audio Player
    TürkçeÜcretsiz4.0 MB
  • Media Player Clear Sound Media Player Clear Sound
    ingilizceÜcretsiz17.5 MB