Monster Truck Challenge

Monster Truck Challenge

Versiyon/Sürüm
LisansÜcretsiz
Dilİngilizce
Dosya Boyutu1.9 MB
ÜreticiMyPlayCity, Inc.
İşletim SistemiWin7/Win8/Win8.1/Win10
Eklenme Tarihi6 yıl önce
Güncelleme Tarihi11 Mayıs 2018
Kırık link bildir Yorum Yaz indir (1.9 MB)

Monster Truck Challenge Engebeli Arazide Online Kamyon Yarış Oyunu

Monster Truck Challenge indir, ücretsiz bilgisayarınıza indirip oynayabileceğiniz online kamyon yarış oyunudur. Engebeli arazide araba yarışı yapmayı sevenler için dev lastikli canavar kamyonunuzla heyecan ve aksiyon dolu yarış oyunudur. Engellerle dolu kamyon yarışı oyununda zamana karşı yarışıyoruz.

Oyuna girdiğinizde canavar kamyon modelini ve yarış pistini seçerek oyuna başlıyoruz. Oyundaki temel amacımız engebeli ve engellerle dolu yarış pistinde kısa sürede yarışı tamamlayarak madalyaları kazanmak. Kamyon yarış oyununda yarışa başladığınızda geri sayım başlıyor ve zaman bitene kadar son gaz ilerliyoruz. Karşımıza çıkan engellere takılmada ve en dik rampalarda hızla ilerleyin.

Monster Truck Challenge oyununda rampalardan havaya zıpladıktan sonra tekrardan yere aracımızı dengeli bir şekilde indirmemiz gerekiyor. Oyunda ayrıca patlayan variller, konteyner kuleleri ve yığın engellerine takılmadan ilerlemek gerekiyor. Online oynayabileceğimiz ücretsiz oyunda nitro kazanabilmek için havada en uzun sürede kalabilmemiz gerekiyor. Yada size verilen süreden daha kısa bir sürede yarışı tamamlamamız gerekiyor.

    Benzer Programlar

  • Ring of Elysium – PUBG Oyunu Ring of Elysium – PUBG Oyunu
    ingilizceDeneme Sürümü6.00 gb
  • Asphalt 9 Pc Asphalt 9 Pc
    TürkçeÜcretsiz1884 MB
  • Monster Truck Challenge HAKKINDA YORUM YAZIN