Madalin Stunt Cars 2

Madalin Stunt Cars 2

Versiyon/Sürüm2
LisansÜcretsiz
Dilİngilizce
Dosya Boyutu117,46 MB
ÜreticiPlay Best Talking Games
İşletim SistemiWindows 10
Eklenme Tarihi6 yıl önce
Güncelleme Tarihi20 Ekim 2019
Kırık link bildir Yorum Yaz indir (117,46 MB ) Oyna

Madalin Stunt Cars 2 Windows 10 Araba Yarışı Oyunu

Madalin Stunt Cars 2 indir, Windows 10 için geliştirilen 1 ve 3 sürümünün bir benzeri olan çok oyunculu (multiplayer) ücretsiz bir yarış oyunudur.

Windows 10 ve üzeri işletim sistemlerinde lüks arabalarla çeşitli yarış parkularında oynayabileceğiniz multiplayer (çok oyunculu) yarış oyunudur. Araba yarışı oyununda karşınıza çok büyük bir aksiyon dolu parkularda araba yarışları sizleri bekliyor.

Madalin Stunt Cars 2 yarış pistlerinde zorlu dönemeçler, engeller, zıplama, halkalar ve tırmanma yolları gibi çeşitli akrobasi hareketleri yapabileceğiniz çok geniş yarış pistleri bulunuyor. Madalin Stunt Cars 2 oyununda parkularda lüks arabaları özgürce kullanabilirsiniz. En iyi spor arabalarını ücretsiz alabilir ve çeşitli akrobasi hareketleri yaparak puan kazanabilirsiniz.

Araba yarış oyunu içerisinde ralli araçları, polis, modifiyeli ve çeşitli lüks marka araçları bulabilirsiniz. Son hızda yarış pistinde giderek aksiyon dolu nefes kesici haraketler yapıyoruz. Drift yaparak keskin virajlar son hızlda almaya çalışıyor ve uzun düzlüklere girdiğinizde hız rekorları kırmaya çalışıyoruz. Madalin Stunt Cars 2 oyununu online oyuncularla çok oyunculu oyun modunda oynayabilirsiniz.

Windows 10 uyumlu ücretsiz yarış oyununda engeller ve rampalar modern tasarımlarla hazırlanmıştır. Araçların çarpma ve havadaki uçuk kontrolleri biraz abartılı olsa bile oyundaki ana fikrin akrobasi hareketleri yapmak olduğunu söyleyebilirim. Çok kaliteli görsellere sahip olan Madalin Stunt Cars oyununu ücretsiz indirip sizlerde online oyuncularla yarışlardaki yerinizi alabilirsiniz.

    Benzer Programlar

  • Ring of Elysium – PUBG Oyunu Ring of Elysium – PUBG Oyunu
    ingilizceDeneme Sürümü6.00 gb
  • Asphalt 9 Pc Asphalt 9 Pc
    TürkçeÜcretsiz1884 MB
  • Madalin Stunt Cars 2 HAKKINDA YORUM YAZIN