Monkey King

Monkey King

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Puan Ver)
Loading...

Versiyon/SürümMonkey King
LisansÜcretsiz
Dilİngilizce
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim SistemiWin8/Win7/Vista/WinXP
Eklenme Tarihi5 sene önce
Güncelleme Tarihi2 Nisan 2019
Kırık link bildir Yorum Yaz Hemen indir () Oyna

Monkey King Çin Rol Yapma Oyunu

Monkey King indir, Windows online rol yapma oyunu olup internete bağlandığınız tarayıcı üzerinden indir yapmadan Monkey King online bir şekilde tüm Dünya’dan katılan oyun severlerle oynayabilirsiniz. Oyun bilgisayarınıza herhangi bir kurulum istemeden tarayıcınız üzerinden kolay bir şekilde oynayabileceğiniz eşssiz bir Çin Efsane oyunudur.

Peki bilgisayara kurulum gerektirmiyosa nasıl oynayacağınız çok basittir oyunun ana sitesine vermiş olduğumuz kurulumdan bağlanıp kolay bir şekilde kendinize hesap açarak oyuna tüm katılımcılar gibi katılıp oyunun içinde kendinizi bulabilirsiniz. Oyunun içeriğine değinecek olursak Çin Efsaneleri’nin geçmiş tarihine güzel bir şekilde değinmiş antik çağı anlatmaktadır.

Monkey King (Online MMORPG Savaş) oyununda Çin’den yola çıkarak batıya doğru yapacağınız yolculukda bir çok yenilikler keşfedebileceksiniz. Yepyeni öğreneceğiniz bilgiler ise şekil değiştirmiş ölüleri uyandırabilmeyi,gizemli büyüler yapabilmeyi ve cennet diye adlandılan yeri titretmeye hazırlanacaksınız. Monkey King Oyunu yapmacık olsada oyunun akışı sizleri oyunda tutmaya yetebilir. Hack and Slash diye adlandılan oyun bakış açısına göre değişiyor elbette dövüş sırasında oyunculara kahramanlığınızı eş zamanlı olarak yansıtabilecek yönetebileceksiniz. Karakterinizin özel güçlerini savaş halinde daha açık bir şekilde görebileceksiniz. Monkey King Oyun toplamda 4 karakter var ve her birinin birbirinden güzel güçleri mevcuttur. Gelelim şimdi karakterleri tanımaya ve nasıl güçleri olduğunu anlatmaya siz değerli kullanıcılarımızı için.

Fox Karakteri yaşamı boyunca tamamen genç kalacak ve kılıcı büyük bir özveriyle kullanma özelliğiyle oyun severleriyle buluşmaktadır kahramanın sürekli genç kaldığı için oyunların en çok tercih ettiği karakterdir.

Monkey Karakteri ise yıllar boyu bir kayanın içinde bırakılmış tam tamına 500 yıl boyunca esir edilmiştir. Kahraman bu yıl sonrasında serbest bırakılmış ve her kim karşı çıkmışsa savaş yapma hakkı verilmiştir.

Bull Karakteri çok hareketli olup elinde ki baltalarıyla tüm düşmanlarının ölüm emirini vermektedir. Sabırsızlığıyla tanınan bir kahramandır.

Iron Fan üst düzey bir yönetici ve aynı zamanda çok iyi şavaşan bir kahramandır. Bulunduğu mevkide çok üst düzeyde yönetici prensesdir kendine özgü silahlarıyla düşmanlarına üstünlük sağlayabilmekten hiç bir karakter alıkoyamamıştır. Bilgisayar oyun severler için aksiyon oyunları en çok tercih edilen oyun türleri olarka bilinmektedir. Pc aksiyon oyunları indirmek için uygun kategorimizi ziyaret etmenizi tavsiye ederiz.

Monkey King download oyununu (online) çevirimiçi oynadığınız için oyunda online olan oyuncularımızla sohbet edebilir yeni arkadaşlıklar edinebilirsiniz. Oyun çok basit olup sizlere bir çok özgürlük sağlamakta ve yeni grafikleriyle sizlerin oyunda daha çok kalabilmenizi sağlamaktadır.

Monkey King Oyunu Ekran Görüntüsü

    Benzer Programlar

  • Mafia 2 Mafia 2
    ingilizceDeneme Sürümü189 MB
  • PUBG Lite Pc PUBG Lite Pc
    TürkçeÜcretsiz61.2 MB