Monkey King

Monkey King

Versiyon/SürümMonkey King
LisansÜcretsiz
Dilİngilizce
Dosya Boyutu
ÜreticiR2games
İşletim SistemiWin8/Win7/Vista/WinXP
Eklenme Tarihi3 sene önce
Güncelleme Tarihi7 Eylül 2017
Kırık link bildir Yorum Yaz Hemen indir ()
1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (Puan Ver)
Loading...

Monkey King Çin Rol Yapma Oyunu

Monkey King oyunu rol yapma oyunu olup internete bağlandığınız tarayıcı üzerinden online bir şekilde tüm Dünya’dan katılan oyun severlerle oynayabilirsiniz. Oyun bilgisayarınıza herhangi bir kurulum istemeden tarayıcınız üzerinden kolay bir şekilde oynayabileceğiniz eşssiz bir Çin Efsane oyunudur.

Monkey King oyunu indir

Monkey King

Peki bilgisayara kurulum gerektirmiyosa nasıl oynayacağınız çok basittir oyunun ana sitesine vermiş olduğumuz kurulumdan bağlanıp kolay bir şekilde kendinize hesap açarak oyuna tüm katılımcılar gibi katılıp oyunun içinde kendinizi bulabilirsiniz. Oyunun içeriğine değinecek olursak Çin Efsaneleri’nin geçmiş tarihine güzel bir şekilde değinmiş antik çağı anlatmaktadır.

Monkey King (Online MMORPG Savaş) oyununda Çin’den yola çıkarak batıya doğru yapacağınız yolculukda bir çok yenilikler keşfedebileceksiniz. Yepyeni öğreneceğiniz bilgiler ise şekil değiştirmiş ölüleri uyandırabilmeyi,gizemli büyüler yapabilmeyi ve cennet diye adlandılan yeri titretmeye hazırlanacaksınız. Monkey King Oyunu yapmacık olsada oyunun akışı sizleri oyunda tutmaya yetebilir. Hack and Slash diye adlandılan oyun bakış açısına göre değişiyor elbette dövüş sırasında oyunculara kahramanlığınızı eş zamanlı olarak yansıtabilecek yönetebileceksiniz. Karakterinizin özel güçlerini savaş halinde daha açık bir şekilde görebileceksiniz. Oyunda toplamda 4 karakter var ve her birinin birbirinden güzel güçleri mevcuttur. Gelelim şimdi karakterleri tanımaya ve nasıl güçleri olduğunu anlatmaya siz değerli kullanıcılarımızı için.

Fox Karakteri yaşamı boyunca tamamen genç kalacak ve kılıcı büyük bir özveriyle kullanma özelliğiyle oyun severleriyle buluşmaktadır kahramanın sürekli genç kaldığı için oyunların en çok tercih ettiği karakterdir.

Monkey Karakteri ise yıllar boyu bir kayanın içinde bırakılmış tam tamına 500 yıl boyunca esir edilmiştir. Kahraman bu yıl sonrasında serbest bırakılmış ve her kim karşı çıkmışsa savaş yapma hakkı verilmiştir.

Bull Karakteri çok hareketli olup elinde ki baltalarıyla tüm düşmanlarının ölüm emirini vermektedir. Sabırsızlığıyla tanınan bir kahramandır.

Iron Fan üst düzey bir yönetici ve aynı zamanda çok iyi şavaşan bir kahramandır. Bulunduğu mevkide çok üst düzeyde yönetici prensesdir kendine özgü silahlarıyla düşmanlarına üstünlük sağlayabilmekten hiç bir karakter alıkoyamamıştır.

Monkey King download oyununu (online) çevirimiçi oynadığınız için oyunda online olan oyuncularımızla sohbet edebilir yeni arkadaşlıklar edinebilirsiniz. Oyun çok basit olup sizlere bir çok özgürlük sağlamakta ve yeni grafikleriyle sizlerin oyunda daha çok kalabilmenizi sağlamaktadır.

Monkey King Oyunu Ekran Görüntüsü

428 kez indirildi

Benzer Programlar

 • LEGO Marvel Super Heroes LEGO Marvel Super Heroes
  İngilizceÜcretsiz659 MB
 • For Honor Savaş Oyunu For Honor Savaş Oyunu
  İngilizceÜcretsiz357 MB
 • Spider Man 2 Oyunu Spider Man 2 Oyunu
  Türkçe-İnglizceÜcretsiz164 MB
 • Zone4 Dövüş Oyunu Zone4 Dövüş Oyunu
  İngilizceÜcretsiz3.57 MB
 • Monkey King HAKKINDA YORUM YAZIN