Microsoft Teams

Microsoft Teams

Versiyon/Sürüm1416/1.0.0.2
LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya Boyutu80,9 MB
ÜreticiMicrosoft Corporation
İşletim SistemiAndroid 5.0 ve sonrası
Eklenme Tarihi3 yıl önce
Güncelleme Tarihi21 Mart 2022
Kırık link bildir Yorum Yaz indir (80,9 MB) iOS indir Android indir APK indir

Microsoft Teams Uzaktan Toplantı Sohbet Uygulaması

Microsoft Teams Android Apk indir, iş grupları arasında dosya paylaşımı yapabileceğiniz Microsoft Teams Android bir tür toplantı ve sohbet uygulamasıdır.

Microsoft Teams, kalabalık grupların vazgeçilmez uygulamasıdır. Kalabalık bir ekiple iş yapıyor, etkileşim halinde bulunuyorsanız bu uygulamayı indirip hemen kullanmaya başlayabilirsiniz. Android uygulamalar arasında birçok muadili bulunan Microsoft Teams en sağlam alt yapıya sahip seçenektir.

Dilediğiniz zaman kullanabileceğiniz bu sohbet uygulaması çoğu zaman iş için tercih edilir. Grup toplantıları, değerlendirmeler, dosya incelemeleri bu uygulama üzerinden yürütülür.

https://www.indirson.com/microsoft-teams/

Microsoft Teams Özellikler

Microsoft Teams anlık bildirimler ile haber veren bir uygulamadır. Microsoft Teams Android sohbet uygulaması kısa süre içinde çözebileceğiniz basitliğe sahip olan uygulama kullanıcı dostu arayüz bulundurur. Büyük küçük herkes dosya gönderme, kişi ekleme, sohbete katılma, canlı bağlantı kurma özelliklerini öğrenir.

Hareket halinde dahi kullanabildiğiniz uygulama, dosya transferine ya da anlık sohbete devam etmenize izin verir. Bu avantajları sayesinde binlerce kişi Microsoft Teams kullanıcısı olarak çalışmaya devam eder.

Microsoft Teams Android APK İndir

Microsoft Teams uygulamasını android işletimli cep telefonları ve tabletlerde kullanabilirsiniz. Android cihazların uygulama marketlerinde bulunan uygulamayı birkaç dakika içinde Microsoft Teams APK indirip kaydınızı olabilirsiniz. Hiçbir ücret ödemenize gerek kalmadan indirebileceğiniz bu uygulama zamanı profesyonel şekilde kullanmanızı sağlar.

    Benzer Programlar

  • Yapılacak hatırlatıcı Apk indir Yapılacak hatırlatıcı Apk indir
    TürkçeÜcretsiz6 MB
  • Microsoft Whiteboard Apk indir Microsoft Whiteboard Apk indir
    TürkçeÜcretsiz14.9 MB
  • Microsoft Teams HAKKINDA YORUM YAZIN