Microsoft OneNote indir

Microsoft OneNote indir

Versiyon/Sürüm16.0.13628.20140
LisansÜcretsiz
Dilİngilizce
Dosya Boyutu67.33 MB
ÜreticiMicrosoft Corporation
İşletim SistemiAndroid 6.0 ve sonrası
Eklenme Tarihi3 yıl önce
Güncelleme Tarihi14 Kasım 2022
Kırık link bildir Yorum Yaz iOS indir Android indir APK indir

Microsoft OneNote Okulda, Evde ve İş Yerinde Not Tutma Uygulaması

Microsoft OneNote Apk indir, okulda ve iş ortamında Android Microsoft OneNote ile profesyonel bir şekilde not almanızı sağlayan not defteri uygulamasıdır.

Microsoft OneNote, okullarda ya da iş ortamlarında kullanılan profesyonel uygulamalardan biridir. Not almanız gerektiğinde defter kalem taşımak yerine her an elinizde olan cep telefonlarını kullanabilirsiniz. Cep telefonlarında yer alan not defteri uygulaması sayesinde anlık kayıt tutabilirsiniz. Son derece kolay olan uygulama birkaç dakikada çözülebilir. Kullanıcı dostu arayüzü sayesinde istediğiniz her an Microsoft OneNote indirip kullanabilirsiniz.

Microsoft OneNote Özellikleri

Microsoft OneNote Android uygulamalar arasında pek çok not defteri, ajanda, planlayıcı alternatifi olduğu söylenebilir. Ne var ki bu alternatiflerden hiçbiri Microsoft’un kendi uygulamaları kadar profesyonel değildir. Microsoft OneNote Android not defteri uygulaması ile dilediğiniz zaman kayıt tutabildiğiniz uygulamada dosya ekleme, kaydedileni gönderme, renklendirme, kopyalama, yapıştırma işlemlerini yapabilirsiniz. Pratik olan bu uygulama üzerinden hazırladığınız belgeleri başka bir cihazla paylaşmanız mümkündür.

Microsoft OneNote Android APK İndir

Microsoft OneNote Android APK, android işletim sistemine sahip cep telefonları ve tabletler ile uyumludur. Cep telefonu ekranına uyumlu olduğu için tam ekran modunda dilediğiniz gibi yazmanıza izin verir.

Microsoft OneNote Apk indirip, Mobil marketten kısa süre içinde indirilebilen uygulama, ücretsiz kullanım hakkı ile milyonlarca kişiye hitap etmeyi başarır. Microsoft Corporation

    Benzer Programlar

  • Yapılacak hatırlatıcı Apk indir Yapılacak hatırlatıcı Apk indir
    TürkçeÜcretsiz6 MB
  • Microsoft Whiteboard Apk indir Microsoft Whiteboard Apk indir
    TürkçeÜcretsiz14.9 MB
  • Microsoft OneNote indir HAKKINDA YORUM YAZIN