MediaGet

MediaGet

Versiyon/Sürüm2.01.2668
LisansÜcretsiz
DilTr-En
Dosya Boyutu550 KB
ÜreticiMediaGet
İşletim SistemiWin8/Win7/Vista/WinXP/Win2000
Eklenme Tarihi2 sene önce
Güncelleme Tarihi30 Eylül 2017
Kırık link bildir Yorum Yaz Hemen indir (550 KB)
1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (Puan Ver)
Loading...

MediaGet Ücretsiz Torrent Dosya İndirme Yöneticisi

İnternet ortamı üzerinden aradığınız dosyaları rahat bir şekilde bulmanıza yarayan MediaGet programı, müzik, film, oyun gibi yazılımları kolay ve hızlı bir şekilde bulmanıza yarayan geniş kapsamlı popüler bir programdır. MediaGet dünyaca ünlü birçok bilgisayar kullanıcı tarafından kullanılan bir programdır.

Media Get download

MediaGet

Genel olarak aranmalarada yansıyan dosyalar müzik, film, oyun kategorilere ayrılmış şekilde  program içerisinde kategolere ayrılmıştır. Aradığınız programın üzerine tıklayıp hızlı bir şekilde indirebiliyorsunuz. İndirme işlemi tamamlandıktan sonra  ek yazılımı ile indirmiş dosyayı oynatma özelliğinede sahip bir programdır.

İnternet Dosya Paylaşım Torrent takibi yapma özelliği ile en çok aranan indirilen dosyaları bir kategoride buluşturması sayesinde sizlde  popüler  dosyaları  kolay bir şekilde MediaGet aracılığı ile indirebilirsiniz.

İnternet dosya indirme ile indirmiş olduğunuz program, film, müzik ve oyun dosyaları kolay bir şekilde programın içierisnde alıp kendi arşivinie ekleyebiliyorsunuz. MediaGet ile internette aranmalarınız en hızlı kolay bir şekile getirmiş oluyorsunuz.

En popüler dosya paylaşım ve internet ortamında yüklü olan içerikleri indirmenizi kolaylaştıran yazılım sayesinde birçok içeriği ücretsiz indirme yapabileceğiniz güçlü ve güvenlik önlemi yüksek programlardan birisidir. Tüm kullanıcılar kolay kullanabilmesi adına Türkçe dil desteği sağlanmıştır. Programın ana ekran ve diğer görüntüleri hakkında bilgi edinebilmeniz için aşağıdaki fotoğraflara bakarak ön bilgiye sahip olabilirsiniz.

MediaGet Programı Ekran Görüntüsü

880 kez indirildi

Benzer Programlar

 • Free Download Manager Free Download Manager
  Türkçe-İngilizceÜcretsiz47 MB
 • EMDB Film indirme Programı EMDB Film indirme Programı
  İngilizceÜcretsiz3 MB
 • EagleGet Dosya indirici EagleGet Dosya indirici
  TürkçeÜcretsiz6.21 MB
 • FrostWire FrostWire
  Türkçe-İngilizceÜcretsiz28.41 MB
 • MediaGet HAKKINDA YORUM YAZIN