Meb E-okul

MEB E-Okul Apk indir, isminden de anlaşılabileceği gibi Milli Eğitim Bakanlığı’na bağlı bir android mobil uygulamadır. MEB E-Okul Türkiye Cumhuriyeti Milli Eğitim Bakanlığı tarafından geliştirilmiş olan uygulama sadece Türkiye’de aktif olarak kullanılabilmektedir. Öğretmenlerin, okul müdürlüklerinin, il eğitim müdürlüklerinin ve ilçe eğitim müdürlüklerinin kullandığı uygulamaya giriş için yetki gerekir. MEB E-Okul Apk uygulamasını Android işletim sistemli mobil cihazlarda da kullanabilirsiniz. Uygulamayı telefon ya da tabletiniz üzerinden kullanmanız mümkündür.

MEB E-Okul Apk Özellikleri Nelerdir?

Uygulama tamamen Türkçe dil kullanılarak geliştirilmiştir. Dolayısıyla kullanıcılar zorluk çekmeden kullanabilir. MEB E-Okul Apk, sınav, performans, proje, uygulama notları sisteme girilebilmektedir. Öğrenci seçimi yapıldıktan sonra yapılan bu işlemler belirli bir prosedürle yapılmaktadır. Kullanıcılar bağlı oldukları okuldan, ilgili oldukları öğrenciler arasından seçim yaparak bu bilgileri giriş yapabilmektedir.  Uygulama arayüzü oldukça abartıdan uzak fazlaca sade ve açıktır. Uygulamaya kullanıcı adı ve şifre bilgileriyle giriş yapılmaktadır. Uygulama ekranında şube, ders ve öğrenci seçim bölümlerine yer verilmiştir. MEB E-Okul uygulamasını kullanabilmek için internet bağlantınızın olması gerekir.

MEB E-Okul Apk Nasıl İndirilir?

MEB E-Okul indirmek için Android işletim sistemli mobil cihazınızdan Play Store uygulamasını açmalısınız. Programı indirebilmek için cihaz sürümünüzün 6.0 ve üzeri olması noktasına dikkat etmelisiniz. Arama bölümüne uygulama ismini yazarak MEB E-Okul Apk sayfasına ulaşabilirsiniz. İndir butonuna bastıktan sonra 2.6 MB’lık uygulama dosyası birkaç saniye içinde cihazınıza inmiş olacaktır.

    Benzer Konular

  • Gta 3 Mobil Oyun Oyna Gta 3 Mobil Oyun Oyna
    ingilizceÜcretsiz9.50 MB
  • Real Boxing apk Oyunu Real Boxing apk Oyunu
    ingilizceÜcretsiz307 MB