MEB E-OKUL

MEB E-OKUL

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (2 Puan 4,00 .5)
Loading...
Versiyon/Sürüm1.2.5
LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya Boyutu5.3 MB
ÜreticiT.C. Milli Eğitim Bakanlığı
İşletim SistemiAndroid ve Mobil Tablet 4.0 ve üzeri
Eklenme Tarihi2 sene önce
Güncelleme Tarihi2 Kasım 2018
Kırık link bildir Yorum Yaz Hemen indir (5.3 MB) iOS indir Android indir

MEB E-OKUL Öğrenci Not Durumu Öğrenme (Mobil)

MEB E-OKUL indir, Veli bilgilendirme sistemi VBS meb.gov.tr grişi uygulaması olan MEB E-OKUL mobil hizmetini indir yapıp öğrencilerin notlarından diğer bilgilere kadar ücretsiz erişim sağlayabileceğiniz pratik android ve iphone uyumlu öğrenci uygulamasıdır. Meb E-Okul sayesinde çocuğunuzun veli olarak okulda girmiş oldukların derslerden aldıkları notları öğrenmemizi kolaylaştıracak android e-okul uygulamasıdır. İnternetiniz olduğu müddetçe bulunduğunuz her yerden çocuğunuzun ders durumunu ve devamsızlığı mobil tablet ve android cihazlar üzerinden ücretsiz takip edebilirsiniz.

MEB E-OKUL Ne İşe Yarar?

Ülkemizde örgün eğitim göre tüm çocuklarımızın veliler tarafından öğrencilerin ders notlarını, okula gidip gitmediğini, kaç gün devamsızlık yaptığını, sınavlardaki not ortalamasını ve başarısını android platform için geliştirilmiş MEB E-OKUL sürümüdür. Çocuğunuzun okuldaki haftalık ders programını, not bilgilerini, derslere hangi öğretmenlerin girdiğini, okuduğu kitapları ve nakil işlemlerine kadar tüm ayrıntıları göstermektedir.

MEB E-OKUL’a Nasıl Giriş Yapılır?

MEB E-OKUL Android E-Okul Uygulaması tüm velilerin öğrenci ders durumunu, ders not ortalamasını ve devamsızlık durumunu takip edebilmesi için tasarlanmıştır. Sadece veliler için değil öğrencilerinde notlarını android cihazlarından rahatlıkla takip edilmesi için MEB (Milli Eğitim Bakanlığı) tarafından dizayn edilmiştir. Velilerin ve öğrencilerin TC kimlik numarası, aile numarası, cilt numarası ve öğrenci numarası bilgilerini girmeleri yeterlidir. Bilgileri android ve mobil tabletler üzerinde doğru şekilde girildiği sürece öğrencilerin okul durumlarını takip etmeye başlayabilirsiniz.

MEB E-OKUL Özellikleri

Öğrenci devamsızlığı kaç gün
Sınav tarihleri
Haftalık ders programı
Yerleştirme ve Sınan bilgileri
Öğrencinin derslerden aldığı not bilgileri
Okul duyuruları
Öğrencinin okumuş olduğu kitap ve kitap sayısı
Android ve iOS için meb e-okul programı pc giriş

1577 kez indirildi

Benzer Programlar

 • Drops Drops
  TürkçeÜcretsiz149.8 MB
 • WordTest WordTest
  TürkçeÜcretsiz6,1M
 • Polis Akademisi Polis Akademisi
  İngilizceÜcretsiz11M
 • Tarih Profesörü Tarih Profesörü
  TürkçeÜcretsiz27M
 • MEB E-OKUL HAKKINDA YORUM YAZIN