E Okul Vbs

E Okul Vbs

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (2 Puan 4,00 .5)
Loading...

Versiyon/Sürüm1.2.5
LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya Boyutu5.3 MB
Üretici
İşletim SistemiAndroid
Eklenme Tarihi3 sene önce
Güncelleme Tarihi15 Ocak 2020
Kırık link bildir Yorum Yaz indir (5.3 MB) iOS indir Android indir

MEB E-OKUL Öğrenci Not Durumu Öğrenme (Mobil)

MEB E Okul Vbs indir, Veli bilgilendirme sistemi VBS meb.gov.tr grişi uygulaması olan MEB E Okul Vbs android mobil hizmetini indir yapıp öğrencilerin notlarından diğer bilgilere kadar ücretsiz erişim sağlayabileceğiniz pratik android ve iphone uyumlu öğrenci uygulamasıdır. Meb E Okul Vbs sayesinde çocuğunuzun veli olarak okulda girmiş oldukların derslerden aldıkları notları öğrenmemizi kolaylaştıracak android E Okul Vbs uygulamasıdır. İnternetiniz olduğu müddetçe bulunduğunuz her yerden çocuğunuzun ders durumunu ve devamsızlığı mobil tablet ve android cihazlar üzerinden ücretsiz takip edebilirsiniz.

MEB E-OKUL Ne İşe Yarar?

Ülkemizde örgün eğitim göre tüm çocuklarımızın veliler tarafından öğrencilerin ders notlarını, okula gidip gitmediğini, kaç gün devamsızlık yaptığını, sınavlardaki not ortalamasını ve başarısını android platform için geliştirilmiş MEB E Okul Vbs sürümüdür. Çocuğunuzun okuldaki haftalık ders programını, not bilgilerini, derslere hangi öğretmenlerin girdiğini, okuduğu kitapları ve nakil işlemlerine kadar tüm ayrıntıları göstermektedir.

MEB E-OKUL’a Nasıl Giriş Yapılır?

MEB E-OKUL Android E-Okul Uygulaması tüm velilerin öğrenci ders durumunu, ders not ortalamasını ve devamsızlık durumunu takip edebilmesi için tasarlanmıştır. Sadece veliler için değil öğrencilerinde notlarını android cihazlarından rahatlıkla takip edilmesi için MEB (Milli Eğitim Bakanlığı) tarafından dizayn edilmiştir. Velilerin ve öğrencilerin TC kimlik numarası, aile numarası, cilt numarası ve öğrenci numarası bilgilerini girmeleri yeterlidir. Bilgileri android ve mobil tabletler üzerinde doğru şekilde girildiği sürece öğrencilerin okul durumlarını takip etmeye başlayabilirsiniz.

MEB E-OKUL Özellikleri

Öğrenci devamsızlığı kaç gün
Sınav tarihleri
Haftalık ders programı
Yerleştirme ve Sınan bilgileri
Öğrencinin derslerden aldığı not bilgileri
Okul duyuruları
Öğrencinin okumuş olduğu kitap ve kitap sayısı
Android ve iOS için meb e-okul programı pc giriş

    Benzer Programlar

  • Amazon Sesli Kitapları Amazon Sesli Kitapları
    TürkçeÜcretsiz20.0 MB
  • Test Çöz Test Çöz
    TürkçeÜcretsiz