Madden NFL 23 Mobile Football Apk indir

Madden NFL 23 Mobile Football Apk indir

Versiyon/Sürüm8.1.3
LisansÜcretsiz
Dilİngilizce
Dosya Boyutu84.4 MB
ÜreticiELECTRONIC ARTS
İşletim SistemiAndroid 6.0 ve sonrası
Eklenme Tarihi2 yıl önce
Güncelleme Tarihi15 Eylül 2022
Kırık link bildir Yorum Yaz iOS indir Android indir APK indir

Madden NFL 23 Mobile Football Amerikan Futbolu Oyunu

Madden NFL 23 Mobile Football APK indir, Android tek oyunculu ücretsiz en popüler spor oyunudur. Madden NFL 23 Mobile Football tek oyunculu oynanmaktadır.

Madden NFL 23 Mobile Football APK Android Amerikan Futbolu oyununda otantik aksiyon dolu anlar yaşayabilirsiniz. Gerçek dünya etkinlikleriyle dünyanın en sürükleyici NFL futbol oyunu diyebilirim.

Madden NFL 23 Mobile Football Oyunu Nasıl Oynanır?

Amerikan futbolu oyununda Antrenörünüz John Madden ile takımınızı yönetiyorsunuz. Ultimate Team kurarak rakiplerinize karşı rekabetçi olabilmeye çalışıyrsunuz. Madden NFL 23 Mobile Football APK Android oyununda takımınızdaki yıldızları diğer sezona saklayarak daha iyi bir transfer dönemiyle daha iyi bir takım kurabilirsiniz.

Madden NFL 23 Mobile Football oyununda Gridiron’da yeni bir sezonda başlangıç yaparak ilerleyebilirsiniz. Son şampiyon Los Angelas ekibi ile en sevdiğiniz NFL yıldızlarını bir araya getirmeye çalışabilirsiniz. Ultimate takımınızı kurarak zorlu görevleri tamamlayın ve NFL takımınızı yükseltin. Yeni bir takım kurmak için oyuncularınızın kilidini açmaya çalışın.

Madden NFL 23 Mobile Football APK Android Oyun indir

Oyun içerisinde maksimum potansiyelinizi ortaya çıkartabilmek için futbol yıldızlarına ağırlık göstermenizi tavsiye ediyorum. Oyunuların üniformaları, stadyum ve diğer tüm takım yönetimi size ait olmaktadır. Madden NFL 23 Mobile Football APK Android oyununu Android telefon ve tabletlerinize ücretsiz indirebilirsiniz.

Madden NFL 23 Mobile Football Android indir : https://play.google.com/store/apps/details?id=com.ea.gp.maddennfl21mobile&referrer=utm_source%3Dindirson.com

    Benzer Programlar

  • Football League 2024 Apk indir Football League 2024 Apk indir
    TürkçeÜcretsiz140 MB
  • Meta Football Apk indir Meta Football Apk indir
    TürkçeÜcretsiz583 MB
  • Madden NFL 23 Mobile Football Apk indir HAKKINDA YORUM YAZIN