Ludo STAR Apk indir

Ludo STAR Apk indir

Versiyon/Sürüm1.105.1
LisansÜcretsiz
Dilİngilizce
Dosya Boyutu84.9 MB
ÜreticiGameberry Labs
İşletim SistemiAndroid 6.0 ve sonrası
Eklenme Tarihi1 sene önce
Güncelleme Tarihi16 Ağustos 2022
Kırık link bildir Yorum Yaz iOS indir Android indir APK indir

Ludo STAR Çok Oyunculu Strateji Oyunu

Ludo STAR APK indir, Android masa strateji oyunu arkadaşlarınızla ve ailenizle oynayabilirsiniz. Ludo STAR oyununda kırmızı, sarı, mavi ve yeşil taşlar vardır.

Ludo STAR APK Android oyunu hem ailenizle hemde arkadaşlarınızla online oynayabileceğiniz mükemmel bir oyundur. Hint imparatorları’nın oynadığı klasik oyunda Ludo kralı olmaya çalışıyorsunuz.

Ludo STAR Oyunu Nasıl Oynanır?

Facebook ile giriş yaparak arkadaşlarınız ve ailenizle oynamak için oyuna davet edebilirsiniz. Rastgele oyuncular ile 2 ila 4 oyunculu maçta klasik, ana ve hızlı oyun modlarında oynayabilirsiniz. Ludo STAR APK Android oyununda eşleştirme yaparak team up oyun modunda diğer oyuncularla oynayabilirsiniz.

3 boyutlu zarlarla ve 3 boyutlu kızma birader oyununa benzer grafikler sunmaktadır. Ludo King Apk benzeri oyun içerisinde arkadaşlarınızla sohbet edebilir ve emojilerle oyunculara hediyeler gönderebilirsiniz. Arkadaşlarınıza şanslı zarlar göndererek hediyeler ve altın gibi değerli kartlar seçerek gönderebilirsiniz. Ludo STAR oyununda parçaları ikiye katlama ve eve girmeden önce 1 öldür devam et şeklinde oynanmaktadır.

Ludo STAR APK Android indir

Krallar ve kraliçelerin yer aldığı tıpkı Ludo King Apk oyunu benzeri bir oyundur. Ludo STAR APK Android oyununu ne kadar çok oynarsanız o kadar heyecan verici bir hale gelmektedir. Ücretsiz indirip her oyun severin oynayabileceği türde bir oyundur.

Ludo STAR Android indir : https://play.google.com/store/apps/details?id=com.superking.ludo.star&referrer=utm_source%3Dindirson.com

    Benzer Programlar

  • Beast Lord The New Land Apk indir Beast Lord The New Land Apk indir
    İngilizceÜcretsiz97.6 MB
  • Seçim Oyunu 2023 Apk indir Seçim Oyunu 2023 Apk indir
    TürkçeÜcretsiz248.3 MB
  • Ludo STAR Apk indir HAKKINDA YORUM YAZIN