Ludo King Apk indir

Ludo King Apk indir

Versiyon/Sürüm7.2.0.224
LisansÜcretsiz
Dilİngilizce
Dosya Boyutu55.6 MB
ÜreticiGametion
İşletim SistemiAndroid 6.0 ve sonrası
Eklenme Tarihi1 sene önce
Güncelleme Tarihi15 Ağustos 2022
Kırık link bildir Yorum Yaz iOS indir Android indir APK indir

Ludo King Çok Oyunculu Masa Oyunu

Ludo King APK indir, Android strateji kart oyununu arkadaşlarınla ve ailenle oynayabilirsiniz. Kralların zar oyunu ücretsiz bir klasik tahta oyunudur.

Ludo King APK Android oyunu çapraz platformu destekleyen çok oyunculu bir tahta oyunudur. Oyun içerisinde zarı çevirerek oynuyor ve tahta stratejilerinde hamlelerini doğru yaparak ilerliyorsunuz.

Ludo King Oyunu Nasıl Oynanır?

Çok oyunculu ve çevirimdışı oynanabilen masa oyununda çeşitli oyun temaları yer almaktadır. Ludo King APK Android oyununda Antik çağda Hint kralları ve kraliçeleri arasında bir kızma birader oyunu olarak karşımıza çıkıyor. Oyunun geneksel kurallarını ve eski okul görünümünde oynuyorsunuz.

Ludo King oyunda 2 ile 6 oyunculu yerel çok oyunculu modunda oynayabilirsiniz. Dünyanın heryerinden katılan yada Facebook arkadaşlarınızla oynayabilir ve özel sohbet edebilirsiniz. Rakiplerinize emojiler göndererek kendinizi ifade edebilirsiniz. Oyunun amacı çok basit olup 1’den başalayara 100’e ulaşan ilk kişi olmaya çalışıyorsunuz.

Ludo King APK Android indir

Oyun aile içerisinde arkadaşlarla ve Facebook kullanıcılarıyla online olarak oynanabilmektedir. Çok oyunculu strateji oyunu olan Ludo King APK Android oyununu Android telefon ve tabletlere ücretsiz indirip oynayabilirisiniz. Nesiller boyu favori olmuş oyun bir iniş ve çıkış oyunu olarakta adlandırabilirsiniz.

Ludo King Android indir : https://play.google.com/store/apps/details?id=com.ludo.king&referrer=utm_source%3Dindirson.com

    Benzer Programlar

  • Beast Lord The New Land Apk indir Beast Lord The New Land Apk indir
    İngilizceÜcretsiz97.6 MB
  • Seçim Oyunu 2023 Apk indir Seçim Oyunu 2023 Apk indir
    TürkçeÜcretsiz248.3 MB
  • Ludo King Apk indir HAKKINDA YORUM YAZIN