Live for Speed: S2

Live for Speed: S2

Versiyon/Sürüm0.6E
LisansDeneme Sürümü
Dilen
Dosya Boyutu135.55 MB
ÜreticiLive For Speed
İşletim SistemiWin8/Win7/Vista/WinXP
Eklenme Tarihi8 yıl önce
Güncelleme Tarihi19 Mayıs 2019
Kırık link bildir Yorum Yaz indir (135.55 MB)

Live for Speed Online Araba Yarış Simülasyon Oyunu

Live for Speed: S2, Araba yarışı simülasyonunda en popüler oyunlar arasında yer alan Live for Speed s2 oyununda gerçek bir sürüş keyfi yaşayıp Lfs s2 indir ile eğlenecek keyifli zamanlar geçireceksiniz. Oyunu klavye yerine direksiyon ile yönetmenizi ısrarla tavsiye ederiz. Live for Speed simülasyonu oldukça gerçekçi yapılmış ve ciddi bir araba yarışı olduğu için klavye ile  hissedemiyeceğiniz aksiyonu direksiyon ile yaşayacanız bir oyundur. Özelliklede online yarışlarda direksiyonun büyük avantajlarını yaşayacaksınız.

Live for Speed

Live for Speed: S2

Önceden multiplayer olarak çok kişi ile oynanabilen oyun şuandaki teknoloji ile internet ortamında çevrimiçi olarak  heran rakip bulabileceğiniz bir oyundur. Live for Speed oyunu kendi başınıza ve bilgisayar karşı  oynasanızda bu çevrim içi oyundaki keyfi alamayabilirsiniz. Online Araba Yarış oyununda başka sizin gibi insanlar ile rakabet içinde bir yarış elbetteki sizi farklı şekilde bir aksiyona iletecektir.

Live for Speed yarışı ile gerçekçi bir yarış heycanı yaşayacaksınız. Oyun içinde bir çok değişik pist, arabalar,kıyafetler ile seçim sansınız bir hayli yüksek bir oyun özellikleri bulunmaktadır.

Oyun içindeki en büyük özelliklerden bir tanesi de yarış esnasında pitstop  yapmanızdır. Yarış içerisinde zaman zaman benzin almanız gerekecek veya lasitki değiştirmeniz gerekmektedir.Bu pitstop  zamanlarınıda en iyi hızlı bir şekilde kullanmanız gerekmektedir.

Live for Speed  (Life for Speed)  bu sürümü deneme sürümü olduğu için seçebileceğiniz  araba çeşidi 3 ile sınırlandırılmıştır. Oyunun tam sürümünü orjinal oynamak için lisans anahtarı satın almanız gerekmektedir.

Online Araba Yarışında aksiyon dolu eğlenceli zamanlar geçirmenizi sağlayan ücretsiz oyunda tüm araba tutkunu olan oyun severler büyük bir keyifle oynayabileceklerini belirtip oyunun nasıl bir grafik ekran ara yüzü olduğu hakkında ön bilgi edinebilmeniz için aşağıdaki ekran fotoğraflarını inceleyebilirsiniz.

Live for Speed Oyunu Ekran Görüntüsü

    Benzer Programlar

  • NFS Most Wanted Patch NFS Most Wanted Patch
    TürkçeÜcretsiz12.2 MB
  • Lfs Mercedes e200 Yaması Lfs Mercedes e200 Yaması
    TürkçeÜcretsiz2.39 MB
  • Live for Speed: S2 HAKKINDA YORUM YAZIN