Live For Speed S2 Hile Yaması

Live For Speed S2 Hile Yaması

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 Puan 5,00 .5)
Loading...
Versiyon/SürümS2 Kilit Yaması
LisansÜcretsiz
Dilingilizce
Dosya Boyutu8.24 MB
Üretici
İşletim SistemiWin8/Win7/Vista/WinXP/win8.1/Win10
Eklenme Tarihi3 sene önce
Güncelleme Tarihi20 Ocak 2018
Kırık link bildir Yorum Yaz Hemen indir (8.24 MB)

Live For Speed S2 Kilit Açma Hile Yaması

LFS araba yarışı oyununda tüm arabalarını kilidi açmanızı sağlayan hile indir yamasıdır. Live For Speed LSF 2 oyununa ilk girdiğinizde hiçbir yarış yapmasanız dahi tüm araçların kilidini hile yaması sayesinde açarak sürmenizi sağlar. Tüm güçlü otomobillerin kilidinin açılması sağlanarak girdiğiniz yarışları lider tamamlamanızı sağlar.

Kilit Açma Hile Yaması Live For Speed S2 programı ile yarışları daha eğlenceli hale getirebilmeniz mümkündür. En hızlı giden arabalarını kilit açma hile yamasıyla sorunsuzca tüm araçlar sizin kullanımınız için hazır bekleyecektir. Live For Speed S2 bir zamanların en popüler oynanan vazgeçilmez oyunları arasında yer alıyor bu nedenle yama hilesine duyulan ihtiyaçda bir o kadar büyüktür.

LFS2 Hile Yaması Nasıl Kurulur?

Tüm arabaları kullanabilmek için kilit açma yamasını indirdikten sonra WinRar dosyasındaki bulunan yamayı çıkarıp oyunun kurulu olduğu disk kayıt alanına yamayı atmanız yeterli olacaktır. Daha sonra yamayı açarak USER kısmına herhangi bir isim yazıp Senha kısmına geçin. Bu kısmada user yerine yazmadığınız bir isim yazarak yamayı çalıştırabilirsiniz.

Not: Live For Speed S2 hile yaması (lfs hile kodları) user ve senha kısmına yazmış olduğunuz isimlerin içerisinde Türkçe karakter kullanmamanız gerekiyor. Ayrıca LFS Şahin eklentisini de indirmek isteyenler LFS Şahin yama paketi konumuza göz atabilirler.

Yamanın Ekran Görüntüsü

    Benzer Programlar

  • NFS Most Wanted Patch NFS Most Wanted Patch
    TürkçeÜcretsiz12.2 MB
  • Lfs Mercedes e200 Yaması Lfs Mercedes e200 Yaması
    TürkçeÜcretsiz2.39 MB
  • Live For Speed S2 Hile Yaması HAKKINDA YORUM YAZIN