Live For Speed indir

Live For Speed indir

Versiyon/SürümS3_6Q
LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya Boyutu419 MB
ÜreticiLfs
İşletim SistemiWin7/Vista/WinXP/Win8/Win8.1/Win10
Eklenme Tarihi12 ay önce
Güncelleme Tarihi4 Eylül 2017
Kırık link bildir Yorum Yaz Hemen indir (419 MB)
1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (Puan Ver)
Loading...

Bilgisayar yarış oyunları arasında en gerçekci görüntüye ve oynanışa sahip olan ücretsiz Live For Speed araba yarışı oyunudur. Diğer araba yarış oyunlarına nazaran oldukça gerçekci ve kaliteli görüntüye sahip olup Türkçe dil desteği mevcuttur.

LFS Gerçekci Araba Yarışı

Live For Speed (LFS)Araba Yarışı Oyunu içerisinde verilen görevleri başarıyla gerçekleştirerek daha hızlı ve modern araba paketlerini açabilirsiniz. En iyi görsele ve en hızlı arabaların bulunduğu oyunda kendinizi tamamen kaptırarak oyunun akıcılığına kendiniz bırakacaksınız. Oyunun en güzel yanlarından birisi ise Türkçe dil desteğinin buluyor olmasıdır. Çünkü size verilen görevleri anlayarak ve hızlı bir şekilde tamamlayabilmeniz için oyun dilinden anlıyor olmanız ön şartlardandır.

LFS oyunu online (çevirim içi) modundan oynanabilir ve isterseniz tek başına araba yarışlarına katılabilirsiniz. Live For Speed LFS download yaparak oyun içindeki yapay zekanın ne kadar gelişmiş düzeyde olduğunu görebilirsiniz. Live For Speed arabanın modifiyesini en ince ayrıntısına kadar yaparak kişisel yarış arabanızı oluşturabilirsiniz. Girdiğiniz yarışlarda her tur sonrası yarış süresi ve tur azalarak daha modern yarışlarda tozu dumana katabilirsiniz.

LFS Şahin Yaması Kurun

Türk oyun severlerin Live For Speed yarış oyununa büyük ilgileri nedeniyle oyunun en çok sevilen lfs şahin yaması oyuna dahil edilmek üzere Türkler tarafından tasarlanmıştır. LFS şahin yamasını’da linke tıklayarak indirin.

LFS Şahin Yaması

Oyun Ekran Görüntüsü

563 kez indirildi

Benzer Programlar

 • Need for Speed Payback Need for Speed Payback
  İngilizceÜcretsiz
 • Need for Speed: ProStreet Need for Speed: ProStreet
  İngilizceÜcretsiz797 MB
 • Need For Speed High Stakes Need For Speed High Stakes
  İngilizceÜcretsiz14.4 MB
 • Need For Speed: Shift Need For Speed: Shift
  İngilizceÜcretsiz1.13 GB
 • Live For Speed indir HAKKINDA YORUM YAZIN