Live For Speed indir

Live For Speed indir

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 Puan 5,00 .5)
Loading...
Versiyon/SürümS3_6Q
LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya Boyutu419 MB
Üretici
İşletim SistemiWin7/Vista/WinXP/Win8/Win8.1/Win10
Eklenme Tarihi2 sene önce
Güncelleme Tarihi5 Kasım 2018
Kırık link bildir Yorum Yaz Hemen indir (419 MB)

Windows Gerçekçi Araba Yarış Oyunu

LFS oyunu indir, Bilgisayar yarış oyunları arasında en gerçekci görüntüye ve oynanışa sahip olan ücretsiz Live For Speed araba yarışı oyunudur. Diğer araba yarış oyunlarına nazaran oldukça gerçekci ve kaliteli görüntüye sahip olup Türkçe dil desteği mevcuttur.

LFS Gerçekci Araba Yarışı

Live For Speed (LFS) Araba yarışı oyunu içerisinde verilen görevleri başarıyla gerçekleştirerek daha hızlı ve modern araba paketlerini açabilirsiniz. En iyi görsele ve en hızlı arabaların bulunduğu oyunda kendinizi tamamen kaptırarak oyunun akıcılığına kendiniz bırakacaksınız. Oyunun en güzel yanlarından birisi ise Türkçe dil desteğinin buluyor olmasıdır. Çünkü size verilen görevleri anlayarak ve hızlı bir şekilde tamamlayabilmeniz için oyun dilinden anlıyor olmanız ön şartlardandır.

LFS oyunu online (çevirim içi) modundan oynanabilir ve isterseniz tek başına araba yarışlarına katılabilirsiniz. Live For Speed LFS download yaparak oyun içindeki yapay zekanın ne kadar gelişmiş düzeyde olduğunu görebilirsiniz. Live For Speed arabanın modifiyesini en ince ayrıntısına kadar yaparak kişisel yarış arabanızı oluşturabilirsiniz. Girdiğiniz yarışlarda her tur sonrası yarış süresi ve tur azalarak daha modern yarışlarda tozu dumana katabilirsiniz.

LFS Şahin Yaması Kurun

Lfs live for speed Türk oyun severlerin Live For Speed yarış oyununa büyük ilgileri nedeniyle oyunun en çok sevilen lfs şahin yaması oyuna dahil edilmek üzere Türkler tarafından tasarlanmıştır. LFS şahin yamasını’da linke tıklayarak indirin.

Live For Speed Oyun Özellikleri
Farklı Araba Modelleri
Araba paket ekleme
Görüntü kalitesi
Gerçeklik seviyesi yüksek

Oyun Ekran Görüntüsü

    Benzer Programlar

  • NFS Most Wanted Patch NFS Most Wanted Patch
    TürkçeÜcretsiz12.2 MB
  • Lfs Mercedes e200 Yaması Lfs Mercedes e200 Yaması
    TürkçeÜcretsiz2.39 MB