Linkedin Lite

Linkedin Lite

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Puan Ver)
Loading...
Versiyon/Sürüm2.2.1
LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya Boyutu1.10 MB
Üretici
İşletim SistemiAndroid
Eklenme Tarihi3 ay önce
Güncelleme Tarihi8 Nisan 2019
Kırık link bildir Yorum Yaz Hemen indir (1.10 MB) iOS indir Android indir

Linkedin Türkiye İş arama detaylı işprofil uygulaması

Linkedin Lite indir, iş dünyasının birbirinden haberdar olmasını sağlayan uygulamalardan bir tanesidir. Linkedin Lite hem iş arayanların kullanabileceği hem de işverenlerin kullanabileceği bu uygulama sayesinde iş dünyasındaki ihtiyaçlar kolaylıkla karşılanabilmektedir.

Linkedin Türkiye İş dünyasının içerisinde bulunan kişilerin birbiriyle iletişim kurmasını sağlayan Linkedin Lite özellikle son zamanlarda daha fazla tercih edilir olmuştur. Bilgi alışverişi hususunda son derece pratik ve akılcı hamlelerin gerçekleştirildiği görülmektedir. Birçok açıdan ihtiyaca binaen hazırlanmış olan bu uygulama, kişilerin her şart altında kullanabileceği uygulamalardandır. Linkedin Lite özellikle internetim az, uygulama çalışmayabilir korkusu yaşayanlar bu konuda rahatlamalıdır çünkü uygulama, internetiniz az olsa dahi aynı performansta kullanılabilmektedir.

Linkedin Lite Özellikler

Profesyonel bir iş ağı uygulaması olan Linkedln Lite, pili çok az tüketmesi bakımından büyük beğeni kazanmaktadır. Kullanıcıların hemen hepsi pil tüketimi konusunda kaygılarının yersiz olduğunu görmektedir.

İş arama, işçi arama, filtreleyerek sektörlere, şehirlere, firmalara göre iş bakınma durumu iş ağı uygulamasının sunduğu hizmetler arasında yer almaktadır. Pozisyondan maaşa kadar her açıdan iş arayışı yapabildiğiniz bu uygulamada size öneriler sunulmaktadır. Bu sayede kendinize daha kolay iş bulabilmeniz mümkün olmaktadır.

Linkedin Lite İndir

Linkedin Lite Android işletim sistemine sahip cep telefonlarında ve tabletlerde kullanılabilen bu uygulama, kişinin kolayca iş bulabilmesine yardımcı olmaktadır. Bu bakımdan cep telefonlarının mobil market bölümünden uygulamayı indiren kişiler kolaylıkla hizmet alabilmektedir.

İndirme işleminden sonra giriş yapmanız ve size özel profil oluşturmanız istenmektedir. Bu sayede kendinize özel profilde tüm bilgilerinizi sunabilirsiniz.

    Benzer Programlar

  • Yandex Toloka Yandex Toloka
    TürkçeÜcretsiz173,8 MB
  • Auto Clicker Auto Clicker
    İngilizceÜcretsiz2,6M