Lineup11 indir

Lineup11 indir

Versiyon/Sürüm1.1.6
LisansÜcretsiz
Dilİngilizce
Dosya Boyutu25,43 MB
Üreticifootplr
İşletim SistemiAndroid 4.0.3 ve sonrası
Eklenme Tarihi2 sene önce
Güncelleme Tarihi20 Mart 2022
Kırık link bildir Yorum Yaz iOS indir Android indir APK indir

Lineup11 Kendi Futbol Takımını Kurma Android Oyunu

Lineup11 indir, tam adıyla Lineup11 – futbol line-up Android Apk indirip Galatasaray, Fenerbahçe ve Beşiktaş takımları kadrosu olan futbol oyunudur.

Lineup11, android işletim sistemli cihazlarda kullanılabilen bir uygulamadır. Kendi futbol takımınızı kurabileceğiniz uygulama son derece kolay kullanılmakta olup kullanıcı dostu ara yüzünü aracılığıyla seçimlerinizi basit bir şekilde yapabilirsiniz.

Lineup11 Android futbol oyunu uygulamasını oluşturduktan sonra kendi takımınızın formalarını seçebilirsiniz. Yüzlerce forma seçeneği bulunup aynı zamanda formalar üzerinde özelleştirmeler de yapabilirsiniz. Takımınız için istemiş olduğunuz ismi verebilirsiniz.

Lineup11 Android APK indir

Lineup11 Android APK futbol oyunu uygulamasıaracılığıyla takımınızı istediğiniz gibi dizebilirsiniz. Yalnızca eğlenmek için kullanabileceğiniz uygulamayı halı saha maçlarınız öncesinde plan yapmak için de kullanabilirsiniz. Lineup11 apk indirip ayrıca sadece takımı kurmakla kalmazsınız. Stadyumunuzun planını ve renklerini seçebilir, çeşitli özelleştirmeler yapabilirsiniz. Kurduğunuz muhteşem takım ve ortamı kendinize saklamanız gerekmez. Sosyal medya aracılığı ile takımınızı paylaşabilirsiniz. footplr

 

    Benzer Programlar

  • Soccer Super Star Futbol indir Soccer Super Star Futbol indir
    TürkçeÜcretsiz92M
  • Happy Soccer Physics Apk indir Happy Soccer Physics Apk indir
    İngilizceÜcretsiz69 MB
  • Lineup11 indir HAKKINDA YORUM YAZIN