LFS Toros Yaması

LFS Toros Yaması

Versiyon/Sürüm
LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya Boyutu536.21 KB
Üretici
İşletim SistemiWin7/Win8/Win8.1/Win10
Eklenme Tarihi6 yıl önce
Güncelleme Tarihi3 Ocak 2018
Kırık link bildir Yorum Yaz indir (536.21 KB)

Live For Speed Renault Toros Araba Yaması

LFS (Life for Speed) Toros yaması indir, yarış arabası oyunu için renault 12 tsw ve toros station ücretsiz araba yaması paketidir. Renault 19 europa ve diğer toros yarış arabalarını içermektedir.

Oldukça popüler olan yarış arabası oyunu Live for Speed oyununa Toros’u ekleyebileceğiniz yamadır. Ülkemizin en çok sevilen arabalarından birisi olan Renault Toros arabasını oyuna ekleyerek yarışlara katılabiliyoruz. 1989 yılında piyasaya sürülen araba o gün olduğu gibi halen popülerliğini korumaktadır. Oyak tarafından geliştirilen araba Toros dağlarının adı verilmiştir.

LFS Toros yaması, ismini Toros dağlarından almasının sebebi arabadaki dayanıklılık, çekiş gücü, gösteriş ve diğer testlerden başarıyla geçmesinden dolayı almıştır. Renault LFS Toros yamasını bilgisayarımızda bulunan oyuna yamayı ekleyebilmek için aşağıdaki adımları takip edin.

LFS Renault Toros Yaması Kurulumu

İndirdiğiniz arşiv dosyasında bulunan Toros klasörünü açın ve bu klasörü masaüstüne çıkartın. Çıkarttığınız klasörleri kopyalayın ve Live for Speed’i bilgisayara kurduğunuz dosya içerisinde yer alan “Data” klasörü içerisinde tüm dosyaları kopyalayıp yapıştırın. Bunları yaparken LFS oyunun kapalı olmasına dikkat edin. Yama kurulumu tamamlandıktan sonra oyuna giriş yapabilirsiniz.

    Benzer Programlar

  • NFS Most Wanted Patch NFS Most Wanted Patch
    TürkçeÜcretsiz12.2 MB
  • Lfs Mercedes e200 Yaması Lfs Mercedes e200 Yaması
    TürkçeÜcretsiz2.39 MB
  • LFS Toros Yaması HAKKINDA YORUM YAZIN