LFS Şahin Yaması

LFS Şahin Yaması

Versiyon/Sürüm1.0
LisansÜcretsiz
Dilen
Dosya Boyutu429.29 KB
ÜreticiBilinmiyor
İşletim SistemiWin8/Win7/Vista/WinXP
Eklenme Tarihi8 sene önce
Güncelleme Tarihi19 Mayıs 2019
Kırık link bildir Yorum Yaz indir (429.29 KB)

Live for Speed Oyunu (LFS) Şahin Araba Yaması

Lfs şahin yaması indir, LFS şahin modu Live for Speed oyunu için geliştirilen Türk yapımı lfs şahin yaması, Şahin arabasının farklı modelleri bulunmaktadır. LFS şahin yaması, ücretsiz olarak kullanmaya balayabilirsiniz. İçerisinde değişik modifiyeli şahin arabaları olan yarış simülasyonu için hazırlanmış şahin yaması paket programıdır. Sürekli olarak Live for Speed oyunu içindeki araba sayısını fazlalaştırmak için hazırlanan paketler içersinde şahin modeli araba bulunmaktadır. LFS Şahin Yaması paketi ile bütün şahin modellerini oyun içerisinde bulabileceksiniz.

LFS Şahin Yaması siyah şahin

LFS Şahin Yaması

Bu paketler için böyle bir Tofaş modeli Şahin marka olması  özelliklede Türk oyun severlerin dikkatini çekmiş  ve bu paket ile bilikte oyu daha çok ilgi odağı olmuştur.

Bu paketi Şahin Yamasını kurduktan sonra  pakettle birlikte gelen arabalara modifeye yapabiliyor istediğiniz şekillerde aracınızı oluşturabiliyorsunuz. Bu saydığımız bütün özellikler şahin marka otomobilimiz içinde geçerli bir  özelliktir.

Live for Speed oyunu için hazırlanmış LFS Şahin Yama paketin kurulumu yapabilmeniz için indirdiğiniz zip dosyasının içinde gerekli bilgiler yer almaktadır.

Ayrıca şahin otomobili severler için oluşturulmuş yamanın görüntülerini görüp oyun içerisinde ki araçlara ne gibi değişiklikler meydana getirdiğini rahatlıkla görebilirsiniz. Tüm oyun sever kullanıcılar için ücretsiz paket olup kolay bir kurulum aşaması vardır. LFS şahin yaması kuramadığınız veya herhangi bir sorunla karşılaştığınız vakit sitemizin editörleriyle irtibata geçin yardımcı olacaklardır. Live for Speed oyunu gibi gta oyun serisinde de şahin yamasını  görmekteyiz.

 LFS Şahin Yaması Programı Ekran Görüntüsü

    Benzer Programlar

  • NFS Most Wanted Patch NFS Most Wanted Patch
    TürkçeÜcretsiz12.2 MB
  • Lfs Mercedes e200 Yaması Lfs Mercedes e200 Yaması
    TürkçeÜcretsiz2.39 MB
  • LFS Şahin Yaması HAKKINDA YORUM YAZIN