LFS Şahin Yaması

LFS Şahin Yaması

Versiyon/Sürüm1.0
LisansÜcretsiz
Dilen
Dosya Boyutu429.29 KB
ÜreticiBilinmiyor
İşletim SistemiWin8/Win7/Vista/WinXP
Eklenme Tarihi2 sene önce
Güncelleme Tarihi21 Eylül 2017
Kırık link bildir Yorum Yaz Hemen indir (429.29 KB)
1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (2 Puan 4,00 .5)
Loading...

Live for Speed (LFS) Şahin Oyun Yaması

İçerisinde değişik modifiyeli şahin arabaları olan yarış simülasyonu için hazırlanmış şahin yaması paket programıdır. Sürekli olarak  Live for Speed oyunu içindeki araba sayısını fazlalaştırmak için hazırlanan paketler içersinde şahin modeli araba bulunmaktadır. LFS Şahin Yaması paketi ile bütün şahin modellerini oyun içerisinde bulabileceksiniz.

LFS Şahin Yaması siyah şahin

LFS Şahin Yaması

Bu paketler için böyle bir Tofaş modeli Şahin marka olması  özelliklede Türk oyun severlerin dikkatini çekmiş  ve bu paket ile bilikte oyu daha çok ilgi odağı olmuştur.

Bu paketi Şahin Yamasını kurduktan sonra  pakettle birlikte gelen arabalara modifeye yapabiliyor istediğiniz şekillerde aracınızı oluşturabiliyorsunuz. Bu saydığımız bütün özellikler şahin marka otomobilimiz içinde geçerli bir  özelliktir.

Live for Speed oyunu için hazırlanmış LFS Şahin Yama paketin kurulumu yapabilmeniz için indirdiğiniz zip dosyasının içinde gerekli bilgiler yer almaktadır.

Ayrıca şahin otomobili severler için oluşturulmuş yamanın görüntülerini görüp oyun içerisinde ki araçlara ne gibi değişiklikler meydana getirdiğini rahatlıkla görebilirsiniz. Tüm oyun sever kullanıcılar için ücretsiz paket olup kolay bir kurulum aşaması vardır. LFS şahin yaması kuramadığınız veya herhangi bir sorunla karşılaştığınız vakit sitemizin editörleriyle irtibata geçin yardımcı olacaklardır. Live for Speed oyunu gibi gta oyun serisinde de şahin yamasını  görmekteyiz.

 LFS Şahin Yaması Programı Ekran Görüntüsü

3050 kez indirildi

Benzer Programlar

 • Half Life:Bot Paketi Half Life:Bot Paketi
  TürkçeÜcretsiz742 KB
 • Alan Wake Türkçe Yama Alan Wake Türkçe Yama
  TürkçeÜcretsiz826 KB
 • Far Cry 4 % 100 Türkçe Yaması Far Cry 4 % 100 Türkçe Yaması
  TürkçeÜcretsiz 2.5 MB
 • Crysis 2 %100 Türkçe Yama Crysis 2 %100 Türkçe Yama
  TürkçeÜcretsiz278 MB
 • LFS Şahin Yaması HAKKINDA YORUM YAZIN