LFS Honda Civic

LFS Honda Civic

Versiyon/Sürüm1998 Araba Modelleri
LisansÜcretsiz
Dilen
Dosya Boyutu2.26 MB
ÜreticiLfs Yama
İşletim SistemiWindows (Tümü)
Eklenme Tarihi5 sene önce
Güncelleme Tarihi27 Şubat 2018
Kırık link bildir Yorum Yaz indir (2.26 MB)

Live for Speed Honda Civic Araba modelleri

Live for Speed oyun severler için araba yaması olan Honda Civic paketi indir yaparak sevdiğiniz LFS oyuna en güzel honda civic model araçlarını yüklemiş olacaksınız. Bilgisayar oyunu denildiğinde akla gelen ilk seçeneklerden biri de araba yarışlarıdır. Son dönemlerin en popüler araba yarışları, gerçekliği yüksek derecede hissettiren yarışlardır. Bu tür alternatifler arasında yarış oyunu programı olan LFS Honda Civic de yer almaktadır. Özellikle tasarımı ve modifiye görüntüsü ile pek çok müdavimi olan Honda Civic,  LFS Honda Civic oyunu ile binlerce kişi tarafından sevilmektedir.

LFS Honda Civic Nedir?

Hem dış görünüşü hem de iç tasarımı açısından araba yarışında mükemmellik arayanlar için LFS Honda Civic yaması önerilebilir bir oyundur. Oyunda dilerseniz yalnızca bu araçla dilerseniz farklı araçlarla yarış yapabilme şansınız bulunmaktadır. Oyunun çevrimiçi oynanması ise gerçekçiliğine biraz daha katkı sağlamaktadır. Sonrasında eklenen yamalar ise eğlenceyi birkaç kat arttırmaktadır.

LFS Honda Civic Özellikleri

LFS Honda Civic yama paketi Windows 7 işletim sistemine sahip olan bilgisayarlarınıza indirebilirsiniz. Oyunu indirdikten hemen sonra kurulumunu yapıp daha sonra bilgilerinizi girebilirsiniz. Hazırlanmış araç listesinde bulunan herhangi bir araca sahip olduktan sonra oyuna başlayabilirsiniz.

LFS Honda Civic yarış araba oyun paketi dünya genelinde en çok oynanan oyunlar arasında yer almaktadır. Gerçek bir araba yarışı müdavimiyseniz oyunun hızına, efektlerine, seslerine hayran kalmanız muhtemeldir. Üstelik indirdikten sonra kullanımının son derece kolay olması da tercih edilirliğini arttırmaktadır. Birkaç dakikalık bir incelemenin ardından kısa süre içerisinde oyunu oynamaya başlamanız mümkündür.

    Benzer Programlar

  • NFS Most Wanted Patch NFS Most Wanted Patch
    TürkçeÜcretsiz12.2 MB
  • Lfs Mercedes e200 Yaması Lfs Mercedes e200 Yaması
    TürkçeÜcretsiz2.39 MB
  • LFS Honda Civic HAKKINDA YORUM YAZIN