Kol Egzersizi

Kol Egzersizi

Versiyon/Sürüm1.0.7
LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya Boyutu12M
ÜreticiLeap Fitness Group
İşletim SistemiAndroid 4.2 ve sonrası
Eklenme Tarihi4 sene önce
Güncelleme Tarihi22 Haziran 2019
Kırık link bildir Yorum Yaz indir (12M) iOS indir Android indir APK indir

Kol Egzersizi APK Android Erkek ve Kadın için Kol Egzersiz Uygulamasıdır

Kol Egzersizi indir, Kol egzersizi Android APK indirip evde günlük erkek ve kadınlar için hazırlanmış olan kol egzersizlerini yaparak kollarınızın güçlenmesini sağlayabilirisiniz.

Kol Egzersizi genellikle erkekler tarafından tercih edilse de kadın ve erkek herkesin ilgisini çeken bir uygulamadır. Kollarınızın güçlü ve dinamik olmasını, kaslı görünmesini sağlamak gibi bir niyetiniz varsa Kol Egzersizi APK indirip bu hayalinizi gerçeğe dönüştürebilirsiniz. Hem fiziksel olarak daha güçlü kollara sahip olabilir hem de dışarıdan bakıldığında daha iyi bir görüntüye sahip olabilirsiniz. Bilhassa omuz, kol, bilek ve el gelişimini destekleyen bu spor uygulaması birçok kişinin favorileri arasındadır.

Kol Egzersizi APK basit bir kullanıma sahiptir. Egzersizleri görsel olarak sunmakta ve açıkça anlatmaktadır. Bu şekilde hızlıca anlayıp hemen başlayabilmeniz mümkün olmaktadır.

Kol Egzersizi İndir

Kol Egzersizi Android indirmek için android işletimli cihazları kullanabilirsiniz. Hem cep telefonunda hem de tablette sorunsuz şekilde çalışan uygulama zaman kaybetmeden egzersizlerinize başlamanızı sağlamaktadır. Tamamıyla ücretsiz olması sürecin daha avantajlı geçmesini sağlamaktadır.

Gün içinde egzersiz yapma saatiniz geldiğinde tarafınıza bildiren günlük evde Kol Egzersizi uygulaması, sizi yakından takip etmektedir. Uygulayabileceğiniz ev egzersizleri apk arıyorsanız bunu tercih edip hemen kullanmaya başlayabilirsiniz.

    Benzer Programlar

  • GollerCepte 1903 APK indir GollerCepte 1903 APK indir
    TürkçeÜcretsiz5.0 MB
  • Geocaching indir Geocaching indir
    İngilizceÜcretsiz40M
  • Kol Egzersizi HAKKINDA YORUM YAZIN