Key Lock

Key Lock

Versiyon/Sürüm1.4.0
LisansÜcretsiz
Dilİngilizce
Dosya Boyutu4.5 MB
ÜreticiBrabonet
İşletim SistemiWin8/Win7/Vista/WinXP/Win2000/Win8.1/Win10
Eklenme Tarihi1 sene önce
Güncelleme Tarihi30 Ağustos 2017
Kırık link bildir Yorum Yaz Hemen indir (4.5 MB)
1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (Puan Ver)
Loading...

USB Flash Bellek ile PC Kilitleme Programı

Windows uyumlu çalışan program ile bilgisayarınızı başka kullanıcıların kullanmaması için ücretsiz olarak kullanabileceğiniz PC kilitleme yazılımıdır. Program sayesinde USB flash bellek ile bilgisayarınızı otomatik kitleyip başka kullanıcıların kullanmamasını sağlıyoruz.

Bilgisayarı USB ile Kitleyin

KeyLock Windows USB ile Bilgisayar Kilitleme Programı KeyLock ile bilgisayarı kitledikten sonra diğer kullanıcıların bilgisayarınızı kullanmanızı engelliyor. Bilgisayarın görev yöneticisini ve diğer tüm aktivitelerini pasif hale getiriyor. PC yi tekrar aktif hale getirip kullanabilmeniz için USB flash belleğinizi çıkarmanız yeterli olacaktır. Tek yapılması gereken tüm kısıtlamaları getirmek için USB flash belleğinizi USB yerine takmanız yeterli oluyor. Oldukça güvenli kilitleme sistemi sağlayan programı ücretsiz indirebiliyoruz. Artık bilgisayarınızın başından ayrıldığınızda program sayesinde içiniz rahat olabilir.

Düşük Enerjili Tasarruf Kullanımı

Özellikle Laptop kullanan kullanıcılar için batarya tüketiminde oldukça büyük oranda enerji tasarrufu sağlamaktadır.. Key Lock Windows programıyla enerji tasarruf özelliğinden de faydalanabiliyorsunuz. Eğer sizlerde PC başından sık sık kalkıp diğer işlerinizle ilgilenmeniz gerekiyorsa USB flash kilitleme sistemiyle bilgisayar kilitleme aktivitesinden faydalanmanızı tavsiye ediyorum. KeyLock Bilgisayar kilitleme programı oldukça güvenli özellikler sunuyor.

Programın Ekran Görüntüsü

232 kez indirildi

Benzer Programlar

 • Sisma (Şifreleyici) Sisma (Şifreleyici)
  İngilizceÜcretsiz2.07 MB
 • Advanced Archive Password Advanced Archive Password
  İngilizceDeneme Sürümü2.30 MB
 • Asterisk Key Asterisk Key
  İngilizceÜcretsiz452 KB
 • Folder Lock Folder Lock
  İngilizceÜcretsiz9.93 MB
 • Key Lock HAKKINDA YORUM YAZIN