Kavimlerin Helakı Animasyon Filmi

Kavimlerin Helakı Animasyon Filmi

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Puan Ver)
Loading...

Versiyon/Sürüm1.0
LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya Boyutu2.9 MB
Üretici
İşletim SistemiWin7/Win8/Win8.1/Win10
Eklenme Tarihi2 sene önce
Güncelleme Tarihi21 Mart 2018
Kırık link bildir Yorum Yaz Hemen indir (2.9 MB)

Kavimlerin Helakını Anlatan Türkçe Belgesel Filmi İzle

Kavimlerin Helakı Animasyon Filmi indir, Kavimlerin Helakını anlatan 3 bölümden oluşan Türkçe dublajlı animasyon filmidir. Nuh kavmi, Lut kavmi ve Firevun kavmini anlatan kısa animasyon filmini Windows bilgisayarınıza indirip izleyebilirsiniz.

Kavimlerin Helakı Filmi Neyi Anlatıyor

Kavimler hakkında Kuran-ı kerimde geçen peygamber efendimizin hadisleri ve ayetlerinden örnekler verilerek anlatılmaktadır. Kavimlerin Helakı Animasyon Filmi Lut kavmi, Nuh kavmi ve Firavun kavmini animasyon filmi şeklinde Türkçe anlatmaktadır. Yüce kitabımız kuran-ı kerimde verilen ayetlerin doğruluğunu örnekler verilerek net bir şekilde doğrulanmaktadır. Allah’ın kendisine inanmayanları, şirk koşanları, sapkınlık yapanları ve şiddete başvuranları nasıl helak ettiği anlatılmaktadır.

Tarihte helak olan ve kuranı kerimde ismi geçen kavimlerin nasıl helak olduğunu öğrenebileceğiniz animasyon filmini mutlaka indirin. Kavimlerin Helakı animasyon filmini izleyerek detaylı bir şekilde bilgi sahibi olabilirsiniz. Hz. Lut, Hz. Nuh ve başta Firavun kavmini anlatarak bilgi sahibi olmanızı sağlayan kısa belgesel filmidir.

    Benzer Programlar

  • Namaz Vaktim Namaz Vaktim
    TürkçeÜcretsiz74M
  • Risale-i Nur indir Risale-i Nur indir
    TürkçeÜcretsiz6.60
  • Kavimlerin Helakı Animasyon Filmi HAKKINDA YORUM YAZIN