Kariyer.net İş Ara

Kariyer.net İş Ara

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Puan Ver)
Loading...

Versiyon/Sürüm1.0.6
LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya Boyutu1.00 MB
Üretici
İşletim SistemiAndroid
Eklenme Tarihi9 ay önce
Güncelleme Tarihi14 Eylül 2018
Kırık link bildir Yorum Yaz Hemen indir (1.00 MB) Android indir

İş Arayan işçi arayan İş bulan Kariyer.net

Kariyer.net, android mobil cihazlar da iş arayışında olanların en çok kullandığı ücretsiz uygulamalardan bir tanesidir. İş arayan işçi arayan kişilerin özellikle android sisteme uyumlu olması, uygulamanın çokça tercih edilmesini sağlamaktadır. Android işletim sistemine sahip cep telefonlarınızdan ya da tabletlerinizden Kariyet.net uygulamasını indirip kullanmaya başlayabilirsiniz.

İş ararken hem filtreleme hem de aradığınız kriterlere göre size seçenek sunma avantajı bulunan Kariyer.net, kapsamlı bir uygulamadır. Modern arayüzü sayesinde anlaşılması ve kullanılması da son derece keyif vericidir. Özellikle sade ve anlaşılır bir içeriğinin olması iş bulma uygulaması olarak verimli olmasını sağlamaktadır.

Kariyer.net Özellikleri

Bir nevi iş bulma uygulaması olarak tanımlanan Kariyer.net çok yönlü hizmet vermektedir. Aradığınız işi bulmanızın yanı sıra kendi CV profilinizi oluşturmanızı, alternatiflerinizi görmenizi, şehrinize ve size en yakın kariyeri keşfetmenizi sağlamaktadır. Uygulamanın son derece faydalı olduğu ve binlerce kişi tarafından kullanıldığı bilinmektedir.

Kariyer.net iş ilanları favori işlerinizi belirleyebildiğiniz uygulamada aynı zamanda takip ettiğiniz işverenleri de listeleyebilirsiniz. Uygun fırsatları kovalamak adına takip listesi oluşturmak büyük fayda sağlamaktadır. Bu listeleme sayesinde size en uygun işi daha kısa sürede bulabildiğinizi fark edersiniz.

 

    Benzer Programlar

  • Indeed İş Arama Indeed İş Arama
    TürkçeÜcretsiz69,7 MB
  • Google Ads Google Ads
    TürkçeÜcretsiz27 MB