Karın Kası Egzersizi

Karın Kası Egzersizi

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Puan Ver)
Loading...

Versiyon/Sürüm1.2.4
LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya Boyutu13 MB
Üretici
İşletim SistemiAndroid 4.2 ve sonrası
Eklenme Tarihi3 ay önce
Güncelleme Tarihi11 Haziran 2019
Kırık link bildir Yorum Yaz Hemen indir (13 MB) Android indir APK indir

Karın Kası Egzersizi Apk Android Erkek ve Kadın Evde Egzersiz Uygulaması

Karın Kası Egzersizi APK indir, Android kadın ve erkeklerin evde karın kası egzersizi yaparak kilo verebileceğiniz egzersiz uygulamasıdır.

Karın Kası Egzersizi, teknolojiden yararlanarak kilo vermek isteyen aynı zamanda kaslarını zenginleştirmeyi hayal eden kişilere hitap etmektedir. Karın bölgesinde yağlanma olan kişiler kas yapabilmek için birbirinden farklı pek çok evde kadın ve erkek egzersiz olduğunu bilirler. Bu egzersizleri tek tek arayıp bulmak yerine derli toplu bir yerde bulmak daha büyük avantaj kazandırmaktadır. Bunun için öncelikle Karın Kası Egzersizi apk indirip her bir egzersizin nasıl yapıldığını öğrenebilirsiniz. Her bir egzersiz üzerinde tek tek duran uygulama kısa süre içerisinde kas yapmanıza yardım edebilecek donanıma sahiptir.

Karın Kası Egzersizi İndir

Karın Kası Egzersizi indirmek için android işletim sistemine sahip cep telefonları ve tabletleri kullanabilirsiniz. Cep telefonunuz her an yanınızda olduğu için birkaç dakikada bu uygulamayı indirip günlük egzersizlerinizi yapabilirsiniz. Bir kadın ve erkek evde egzersiz uygulaması olarak size gerektiği gibi koçluk da yapacak olan uygulama belli bir planla hazırlanmıştır. Ne zaman nasıl egzersiz yapabileceğinizi spor uygulaması üzerinden görüp istediğiniz şekilde kısa sürede öğrenebilmeniz mümkündür.

Karın Kası Egzersizi Android apk tamamıyla ücretsiz olduğu için en sevilen uygulamalar arasında yer almaktadır.

    Benzer Programlar

  • Sahadan Canlı Sonuçlar Apk Sahadan Canlı Sonuçlar Apk
    TürkçeÜcretsiz11.4 MB
  • MACFit MACFit
    TürkçeÜcretsiz26 MB