Kafa Topu Pc

Kafa Topu Pc

Versiyon/Sürümv1
LisansÜcretsiz
Dilen
Dosya Boyutu4.71 MB
Üretici
İşletim SistemiWin8/Win7/Vista/WinXP
Eklenme Tarihi5 sene önce
Güncelleme Tarihi8 Nisan 2019
Kırık link bildir Yorum Yaz indir (4.71 MB) iOS indir Android indir

Sports Heads Kafa Topu Futbol Oyunu

Kafa Topu pc indir, Windows işletim sistemleri için indir yapıp oynayabilceğiniz güzel ücretsiz futbol kafa oyunudur. Futbol oyunlarında farklı olarak oynanan oyun sadece tek bir futbolcu ile topa ayak yerine kafayla vurarak kaleye gol atabiliyoruz. Oyunda tek kişilik oyun modu ile İngiltere Premier Liginde bulunan takımlarda birini seçerek rakiplerimiz ile kıyasıya mücadele ediyoruz.

Sports Heads

Sports Heads Kafa Topu

Sports Heads Kafa Topu Oyunu Nasıl Oynanır?

Kafa ile Gol Atma Oyunu ister tek kişilik modda istersenizde arkadaşlarınız ile online oynarak kıyasıya mücadele ediyoruz. Topa kafa vururken sadece 1 dakikalık gibi kısa süre içinde kalemizi koruyarak rakibimizin gol atmasına izin vermemliyiz. Kalemizi koruyup kafa vurma sırası bize geldiğinde rakibe fazla gol atarak üstün konuma gelmemiz gerekiyor.

Sports Heads Futbolcumuza verilen zararlı ve yararlı güçlendiricilerini ayarlarını en iyi şekilde ayarlayarak futbolcunun güç dengesini ayarlıyoruz. Kafa Topu Windows rakibinde taktiklerini takip ederek rakibin güçlendirici ayarlarını nasıl yaptığını da düşünmemiz gerekmektedir. Oyunu daha eğlenceli bir hale getirebilmek için görevleri layıkıyla tamamlayıp başarılara imza atabilirsiniz.

Not: Uygulamayı indirmedende kullandığınız internet tarayınızdan deneyip beğendiğiniz taktirde bilgisayarınıza kurabilirsiniz. Bunu yapabilmek için Sports Heads kafa topu oyununun anasayfasını ziyaret edebilirsiniz.

  Benzer Programlar

 • Football Manager 2018 Football Manager 2018
  TürkçeÜcretsiz1.1 GB
 • I AM PLAYR Football Oyna I AM PLAYR Football Oyna
  Türkçe-İngilizceÜcretsiz
 • Kafa Topu Pc HAKKINDA YORUM YAZIN  Kafa Topu Pc Hakkında Yorumlar

  Yorum Yaz

  1. Anonim dedi ki:

   bir manat