I AM PLAYR Football Oyna

I AM PLAYR Football Oyna

Versiyon/Sürümi am player
LisansÜcretsiz
DilTürkçe-İngilizce
Dosya Boyutu
ÜreticiWe R Interactive
İşletim SistemiWin8/Win7/Win8.1/Win10
Eklenme Tarihi1 sene önce
Güncelleme Tarihi13 Kasım 2017
Kırık link bildir Yorum Yaz Hemen indir ()
1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (2 Puan 3,50 .5)
Loading...

Facebook Yıldız Futbolcu Geliştirme Online Oyunu

Facebook hesabınız ile oynayabileceğiniz çevirim içi Web oyunu olan futbolcu yetiştirme oyunudur. We R Interactive oyun yapımcısı tarafından geliştirilen oyun ile yeni nesi yıldız futbolcu yetiştirme oyununu tüm futbol severler tarafından büyük beğeniyle oynanmaktadır.

I AM PLAYR Oyna Football Oyunu Oyna  ve en kaliteli yıldız futbolcu geliştirme oyunu ile profesyonel topçular yetiştirin. Çok severek oynayacağınız oyunda İngiltere liginin orta kalite takımlarından olan River Park F.C ile oyuna başlıyoruz. Takım oyuncularınız genç yaşta ve genç yeteneklerle düşük kontratlara imza atarak oyuna ilk adımı atıyoruz. Oyunda tek yapmanız gereken rakiplerinizi al aşaı edebilmeniz için çok çalışıp yetenekli ayakların özelliklerini güçlendirmeniz gerekiyor. Genç yetenekli oyuncularınızdan iyi bir ilk 11 kurarak sahaya sürüp en iyi sonuçlar elde etmek için idman ve çeşitli kondisyonlarla oyuncularınızı çalıştırmalısınız.

Çevirim içi Facebook aracılığıyla kolaylık oynamanızı sağlayan i am player futbol oyunu internet tarayıcıları ile uyumlu çalışabiliyor. Oyunun HD kalitede görsel efekt ve tasarımlarıyla oyuna tamamen kendinizi adapte etmiş bulabilirsiniz. Çünkü oyunun tasarımı en güzel şekilde tasarlanmış ve rakiplerinizle mücadeleniz oldukça keyif vericidir. I AM PLAYR futbolcu geliştirme oyununu online oyna.

Oyunun Ekran Görüntüsü

7123 kez indirildi

Benzer Programlar

  • Sports Heads Kafa Topu Sports Heads Kafa Topu
    enÜcretsiz4.71 MB
  • Goley Online Futbol Oyunu Goley Online Futbol Oyunu
    enÜcretsiz2.45 MB
  • New Star Soccer New Star Soccer
    Tr-EnÜcretsiz41.01MB
  • I AM PLAYR Football Oyna HAKKINDA YORUM YAZIN