JPG to PDF Converter

JPG to PDF Converter

Versiyon/Sürüm1.0.2
LisansÜcretsiz
Dilen
Dosya Boyutu571.42 MB
ÜreticiWondersoft
İşletim SistemiWin8/Win7/Vista/WinXP/Win2000/Win8.1/Win10
Eklenme Tarihi8 sene önce
Güncelleme Tarihi30 Kasım 2022
Kırık link bildir Yorum Yaz indir (571.42 MB)

JPG to PDF Converter Jpg Uzantılı Resim Dosyalarını Pdf Yapma

JPG to PDF Converter indir, Jpg uzantılı resim dosyalarınızı kolayca pdf çeviri programıdır. Jpg to pdf program ücretsiz indir yapıp kullanacağınız JPG to PDF Converter çeviri yazılımının kullanımı çok basittir. Her düzeyde ki kullanıcının gönül rahatlığıyla kullanabileceğipdf jpg programı ilefotoğraflarınızı pdf uzantılı hale getiriyorsunuz. Resimlerinizi programın üzerine sürükle bırak özelliğiyle anında pratik bir şekilde pdf dönüştürebilir.

Toplu dönüştürme özelliği ile birden fazla JPG uzantılı resimlerinizi PDF yapabilme özelliğine sahip olan yazılım ücretsiz de kullanıcılarına hizmet vermektedir. Bir sayfaya toplamda 4 adet resim seçip sürükleyip bırakarak resim ekleyebilmenizi kolay bir hal almaktadır. Ayrıca PDF’nin boyutlarını ayarlayarak da hem resimler üzerinde hemde PDF dosyası üzerinde değişiklikler meydana getirebilirsiniz. JPG to PDF Converter yazılımı sayesinde JPG  ve JPEG uzantılı resimlerinizden fotoğraf albümü oluşturarak görselliği ve tasarımının güzelliği sayesinde bir çok kullanıcısının beğenisini toplamaktadır.

Yazılımın Kullanımı

jpg to pdf programı PDF dosyasına dönüştürmek istediğiniz resimlerinizi yükledikten sonra menü kısmından “convert” seçeneği seçilerek oluşturma sağlanabilir. Gün içerisinde sınırsızca resimlerinizi pdf dosyasına ücretsiz çevirebilmektesiniz. Virtual PDF Printer yani yazıcı tercihini sol üst köşede bulunan menüden ayarlayarak yapabilirsiniz. Yani hazırlamış olduğunuz PDF dosyalarını yazıcıdan çıkartarak hazır hale getirmesi emirini de isteğe göre verebilirsiniz. www.indirson.com ekibi sizlere keyifli zamanlar dilemektedir.

Programın inceleme ve Kurulum Videosu

JPG to PDF Converter dönüştürücü programının kurulum ve bilgisayarınıza yükleme aşamasını daha sağlıklı basit yollarla yapabilmenizi için video çekimini izleyerek bilgi sahibi olabilirsiniz. Tüm kullanıcılarımız video çekiminden faydalanarak bilgi sahibi olabilirler. Jpg Dosyalarını PDf Çevirmenin videolu şekilde anlatımını mutlaka izlemelisiniz.

JPG to PDF Converter 1.0.2 Ekran Görüntüsü

    Benzer Programlar

  • FLV to MP4 Converter FLV to MP4 Converter
    İngilizceÜcretsiz3.02 MB
  • Total Video Converter Total Video Converter
    İngilizceÜcretsiz15.77 MB
  • JPG to PDF Converter HAKKINDA YORUM YAZIN