JPG to PDF Converter

JPG to PDF Converter

Versiyon/Sürüm1.0.2
LisansÜcretsiz
Dilen
Dosya Boyutu571.42 MB
ÜreticiWondersoft
İşletim SistemiWin8/Win7/Vista/WinXP/Win2000/Win8.1/Win10
Eklenme Tarihi3 sene önce
Güncelleme Tarihi9 Eylül 2017
Kırık link bildir Yorum Yaz Hemen indir (571.42 MB)
1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (Puan Ver)
Loading...

JPG to PDF Converter Jpg Uzantılı Resim Dosyalarını Pdf Yapma

Jpg uzantılı resim dosyalarınızdan ücretsiz bir şekilde pdf yapma imkanı sağlamaktadır. JPG to PDF Converter yazılımının kullanımı çok basittir her düzeyde ki kullanıcının gönül rahatlığıyla kullanabilmesi hiç de zor değildir. Resimlerinizi programın üzerine sürükle bırak özelliğiyle anında pratik bir şekilde pdf dönüştürebilir.

JPG to PDF Converter

Toplu dönüştürme özelliği ile birden fazla JPG uzantılı resimlerinizi PDF yapabilme özelliğine sahip olan yazılım ücretsiz de kullanıcılarına hizmet vermektedir. Bir sayfaya toplamda 4 adet resim seçip sürükleyip bırakarak resim ekleyebilmenizi kolay bir hal almaktadır. Ayrıca PDF’nin boyutlarını ayarlayarak da hem resimler üzerinde hemde PDF dosyası üzerinde değişiklikler meydana getirebilirsiniz. JPG to PDF Converter yazılımı sayesinde JPG  ve JPEG uzantılı resimlerinizden fotoğraf albümü oluşturarak görselliği ve tasarımının güzelliği sayesinde bir çok kullanıcısının beğenisini toplamaktadır.

Yazılımın Kullanımı

PDF dosyasına dönüştürmek istediğiniz resimlerinizi yükledikten sonra menü kısmından “convert” seçeneği seçilerek oluşturma sağlanabilir. Gün içerisinde sınırsızca resimlerinizi pdf dosyasına ücretsiz çevirebilmektesiniz. Virtual PDF Printer yani yazıcı tercihini sol üst köşede bulunan menüden ayarlayarak yapabilirsiniz. Yani hazırlamış olduğunuz PDF dosyalarını yazıcıdan çıkartarak hazır hale getirmesi emirini de isteğe göre verebilirsiniz. www.indirson.com ekibi sizlere keyifli zamanlar dilemektedir.

Programın inceleme ve Kurulum Videosu

JPG to PDF Converter dönüştürücü programının kurulum ve bilgisayarınıza yükleme aşamasını daha sağlıklı basit yollarla yapabilmenizi için video çekimini izleyerek bilgi sahibi olabilirsiniz. Tüm kullanıcılarımız video çekiminden faydalanarak bilgi sahibi olabilirler. Jpg Dosyalarını PDf Çevirmenin videolu şekilde anlatımını mutlaka izlemelisiniz.

JPG to PDF Converter 1.0.2 Ekran Görüntüsü

655 kez indirildi

Benzer Programlar

 • FLV to MP4 Converter FLV to MP4 Converter
  İngilizceÜcretsiz3.02 MB
 • Total Video Converter Total Video Converter
  İngilizceÜcretsiz15.77 MB
 • XMedia Recode XMedia Recode
  Türkçe-İnglizceÜcretsiz9.1 MB
 • MKV To MP4 Converter MKV To MP4 Converter
  İngilizceÜcretsiz8.26 MB
 • JPG to PDF Converter HAKKINDA YORUM YAZIN