Joom. Kolay Alışveriş

Joom. Kolay Alışveriş

Versiyon/Sürüm3.93.1
LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya Boyutu20M
ÜreticiJoom
İşletim Sistemicihaza göre değişir
Eklenme Tarihi4 hafta önce
Güncelleme Tarihi22 Eylül 2021
Kırık link bildir Yorum Yaz iOS indir Android indir APK indir

Joom. Kolay ve Hızlı Teslimat Her gün alışveriş uygulaması

Android Joom. Kolay Alışveriş APK indir, çevirim içi 7/24 ücretsiz teslimat yapan Joom. Çin, Güney Kore, Japonya ve Türkiye’den indirimli ürün fırsatları veren alışveriş uygulamasıdır.

Joom. Kolay Alışveriş uygulaması Google tarafından 2018 yılının en başarılı alışveriş uygulamaları arasına yerleştirilir. Binlerce kişinin kullandığı alışveriş uygulaması, güvenle hizmet alabilmenizi sağlar. İnternet üzerinden alışveriş yapmak sizin için önemli ise güvenilir, hızlı, profesyonel bir uygulama kullanmalısınız. Joom, android uygulamalar arasından bu amaca hizmet eden nadir seçeneklerdendir.

Joom Joom. Kolay Alışveriş Uygulaması

Joom. Kolay Alışveriş Android APK uygulaması, iyi kalitede ürünleri daha uygun fiyata almanızı sağlar. İçeriğine göz gezdirdiğinizde 4 milyondan fazla ürün olduğu dikkatinizi çeker. Birçok marka ve satıcıyı bir araya getiren uygulama, alıcılara kaliteli alışveriş fırsatı tanır.

Neredeyse her hafta %80’e varan indirimlerle gündeme gelen Joom; giyim, kozmetik, ev, aksesuar, elektronik, oyuncak, hediye gibi kategoriler bulundurur.

Joom Android APK indir

Joom uygulamasını kullanabilmek kolaydır. Joom. Her gün alışveriş APK İndirdikten sonra kayıt olmanız gerekir. Kayıt olurken adresinizi, kişisel bilgilerinizi doğru girmeye özen göstermelisiniz. Kayıt formunu tamamladıktan sonra dilediğiniz gibi alışveriş yapabilirsiniz.

Kredi kartı başta olmak üzere birçok yöntemle ödeme yapmanızı sağlayan uygulama, sizi teslimat süreci hakkında da bilgilendirir. Aldığınız ürünler elinize geçene kadar süreci takip edebilirsiniz.


    Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /var/www/vhosts/indirson.com/httpdocs/wp-content/themes/wpt-prodown/single-program.php on line 54

Benzer Programlar

  • İlan Duvarı İlan Duvarı
    TürkçeÜcretsiz2M
  • Borusan Port Mobile APK Borusan Port Mobile APK
    TürkçeÜcretsiz9.1 MB
  • Joom. Kolay Alışveriş HAKKINDA YORUM YAZIN