Joom. Kolay Alışveriş indir

Joom. Kolay Alışveriş indir

Versiyon/Sürüm3.93.1
LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya Boyutu20M
ÜreticiJoom
İşletim Sistemicihaza göre değişir
Eklenme Tarihi3 yıl önce
Güncelleme Tarihi8 Mart 2022
Kırık link bildir Yorum Yaz iOS indir Android indir APK indir

Joom. Kolay ve Hızlı Teslimat Her gün alışveriş uygulaması

Android Joom. Kolay Alışveriş APK indir, çevirim içi 7/24 ücretsiz teslimat yapan Joom. Çin, Güney Kore, Japonya ve Türkiye’den indirimli ürün fırsatları veren alışveriş uygulamasıdır.

Joom. Kolay Alışveriş uygulaması Google tarafından 2018 yılının en başarılı alışveriş uygulamaları arasına yerleştirilir. Binlerce kişinin kullandığı alışveriş uygulaması, güvenle hizmet alabilmenizi sağlar. İnternet üzerinden alışveriş yapmak sizin için önemli ise güvenilir, hızlı, profesyonel bir uygulama kullanmalısınız. Joom, android uygulamalar arasından bu amaca hizmet eden nadir seçeneklerdendir.

Joom Joom. Kolay Alışveriş Uygulaması

Joom. Kolay Alışveriş Android APK uygulaması, iyi kalitede ürünleri daha uygun fiyata almanızı sağlar. İçeriğine göz gezdirdiğinizde 4 milyondan fazla ürün olduğu dikkatinizi çeker. Birçok marka ve satıcıyı bir araya getiren uygulama, alıcılara kaliteli alışveriş fırsatı tanır.

Neredeyse her hafta %80’e varan indirimlerle gündeme gelen Joom; giyim, kozmetik, ev, aksesuar, elektronik, oyuncak, hediye gibi kategoriler bulundurur.

Joom Android APK indir

Joom uygulamasını kullanabilmek kolaydır. Joom. Her gün alışveriş APK İndirdikten sonra kayıt olmanız gerekir. Kayıt olurken adresinizi, kişisel bilgilerinizi doğru girmeye özen göstermelisiniz. Kayıt formunu tamamladıktan sonra dilediğiniz gibi alışveriş yapabilirsiniz.

Kredi kartı başta olmak üzere birçok yöntemle ödeme yapmanızı sağlayan uygulama, sizi teslimat süreci hakkında da bilgilendirir. Aldığınız ürünler elinize geçene kadar süreci takip edebilirsiniz.

Alışveriş uygulamasının web arayüzünü ziyaret etmek için https://www.joom.com/tr adresine bakabilirsiniz.

    Benzer Programlar

  • PULL&BEAR Apk indir PULL&BEAR Apk indir
    TürkçeÜcretsiz112 MB
  • DoorDash Food Delivery Apk indir DoorDash Food Delivery Apk indir
    TürkçeÜcretsiz76.9 MB
  • Joom. Kolay Alışveriş indir HAKKINDA YORUM YAZIN