İstanbul Hava Durumu

İstanbul Hava Durumu

Versiyon/Sürüm1.5
LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya Boyutu2.30 MB
ÜreticiBoernApps
İşletim SistemiAndroid Mobil / iphone Mobil
Eklenme Tarihi5 sene önce
Güncelleme Tarihi28 Temmuz 2021
Kırık link bildir Yorum Yaz indir (2.30 MB) iOS indir Android indir

İstanbul Canlı Günlük Haftalık Hava Durumu

İstanbul Hava Durumu indir, İstanbul şehrine özel gelişmiş hava durumu uygulamasıdır. İstanbul şehrinin hava durumuyla ilgili detaylı bilgilerin yer aldığı uygulama, günlük hayatta kullanılması gerekenler arasındadır. Özellikle dışarıda çalışanlar, dışarıda program yapanlar hava durumunu yakından takip etmelidir. İstanbul hava durumu uygulaması kullanıcılara ücretsiz olarak sunulmaktadır.

İstanbul Hava Durumu Uygulaması Özellikleri

İstanbul hava durumu 3,2 MB’lik boyutuyla cihazı kasmayan bir uygulamadır. 50 binden fazla kişinin tercih ettiği uygulama Android ve iOS cihazlarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır.  Bu çok kullanışlı ve gerekli uygulama kullanıcılara ücretsiz olarak sunulmaktadır.

Uygulamada şehrin hava durumuyla ilgili olarak ısı derecesi, rüzgâr, nem, yağış gibi bilgilere yer verilmektedir. Böylece sadece havanın dereciyle ilgili değil; havanın genel durumuyla ilgili bilgi alabilmeniz mümkün. Uygulama görsel açıdan da göze hitap ettiğinden cihazınızda uygulamaya yer vermek rahatsız edici değildir.

İstanbul Hava Durumu Uygulaması Nasıl Kullanılır?

Android İstanbul hava durumu uygulamasını kullanabilmek için önce cihazınızın türüne göre Play Store ya da Apple Store’ye girerek arama kısmına uygulama ismini yazmalı ve karşınıza çıkan sonuç sayfasından uygulamayı indirmelisiniz. İndirme işlemi tamamlandıktan sonra cihazın ekranın uygulamanın sembolünü görebilirsiniz. Widget ile havanın genel durumunu görebilir; uygulamaya girdiğinizde daha detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Ayrıca birkaç günlük hava durumu bilgilerini de uygulamayı açtıktan sonra inceleyebilirsiniz. Program tamamen Türkçe olduğundan gerek kurulumu gerekse kullanımı son derece basittir.

Alternatif İstanbul hava durumu Uygulamaları

AccuWeather İStanbul Hava Durumu

İstanbul Hava Durumu Canlı

İstanbul Hava Durumu Mobil

İstanbul Hava Durumu Günlük

    Benzer Programlar

  • Ntv Hava Durumu Apk indir Ntv Hava Durumu Apk indir
    TürkçeÜcretsiz3,1 MB
  • Termometre Termometre
    TürkçeÜcretsiz1,6M
  • İstanbul Hava Durumu HAKKINDA YORUM YAZIN