Ulusal Hava Kalitesi İzleme Ağı

Ulusal Hava Kalitesi İzleme Ağı

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Puan Ver)
Loading...
Versiyon/Sürüm1.01
LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya Boyutu25M
Üretici
İşletim SistemiAndroid 4.2 ve sonrası
Eklenme Tarihi9 ay önce
Güncelleme Tarihi14 Temmuz 2018
Kırık link bildir Yorum Yaz Hemen indir (25M) Android indir

Hava Kalitesi İzleme Ağı Android Hava Durumu Uygulaması

Hava Kalitesi İzleme Ağı indir – Android Hava Durumu

Ulusal Hava Kalitesi İzleme Ağı indir, Çevre ve Şehircilik Bakanlığı tarafından geliştirilen soluğunuz havanın kirliliğini ve hava durumunu gösteren Android uygulamasıdır.

Bulunduğunuz şehirde soluğunuz havanın ne kadar kaliteli olduğunuz gösterebilen hava durumu uygulamasıdır. Yaşadığımız çağda, küresel ısınma sebebiyle farlılık gösteren iklim değişilikleri yaşadığımız en büyük problemler arasında yer alıyor. Atmosferdeki havanın karbondioksit yoğunluğunu uzmanlar her geçen yıl arttığını belirtiyor. Bu sebeple Bakanlığın geliştirdiği Ulusal Hava Kalitesi İzleme Ağı uygulaması sayesinde solduğunuz havanın ne kadar kaliteli ve temiz olup olmadığını kolaylıkla akıllı telefonlarınızdan öğrenebilirsiniz.

Tam 300 adet hava kalitesi ölçüm istasyonunda alınan ölçüm raporu sonuçlarını anlık olaran Android cihazlarınızdan öğrenebileceksiniz. Bu sayede yaşadığınız bölgedeki hava durumunu ve kalite değerlerini görebileceksiniz. Konumunuza en yakın ölçüm istasyonunun değerlerini yansıtan hava durumu uygulaması ile güncel hava kalitesini ve aktivite önerileri hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Hava durumu ölçüm istasyonu ile ilgili hem fotoğraf hem de konum bazlı bildirim alabileceksiniz. Hava durumu ile ilgili tüm raporları alabilir ve merak ettiğiniz soruları Çevre ve Şehircilik Bakanlığına iletebilirsiniz. Bu sayede hava kirliliği ve kalitesi hakkında tam anlamıyla Android platformlarda öğrenebilme imkanına sahip olacaksınız.

    Benzer Programlar

  • Termometre Termometre
    TürkçeÜcretsiz1,6M
  • Poseidon Weather Rüzgar Poseidon Weather Rüzgar
    İngilizceÜcretsiz0.53 MB
  • Ulusal Hava Kalitesi İzleme Ağı HAKKINDA YORUM YAZIN