Google Slaytlar apk indir

Google Slaytlar apk indir

Versiyon/Sürüm1.21.322.01.44
LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya Boyutu45.3 MB
ÜreticiGoogle
İşletim SistemiAndroid
Eklenme Tarihi3 yıl önce
Güncelleme Tarihi21 Mart 2022
Kırık link bildir Yorum Yaz Android indir APK indir

Google Slaytlar Uygulaması ile En Kolay Mobil Slayt Düzenleme

Google Slaytlar apk indir, Google slaytlar APK mobil uygulaması sayesinde oluşturmuş olduğunuz slaytı düzenleme, başka birine gönderme gibi pek çok seçeneğe ulaşma şansınız bulunmaktadır. Sadece oluşturulan mobil slaytı düzenlemek değil, en baştan da bir slayt oluşturmak için de bu uygulama kullanılabilmektedir.

Google Slayt uygulama içeriğinde, bilgisayarınızda bulunan bir slayt oluşturucusunda bulunan her şeyi bulundurmaktadır. Android cep telefonlarınıza ya da tabletlerinize indirebileceğiniz uygulama; okul, iş ya da istediğiniz başka bir alan için oluşturacağınız mobil slaytlar konusunda sizlere yardımcı olmaktadır. Google Slayt düzenleme uygulaması Efekt, video ve fotoğraf ekleme, geçişler gibi pek çok özelliği içinde bulunduran uygulama her an yanınızda bulunmaktadır.

Kullanımının da bir o kadar kolay olduğu slayt yama düzenleme gogle slayt uygulaması, hızlı ve zahmetsiz olarak mobil slaytlar hazırlamanızı sağlamaktadır.

Mobil cihazınızda google hesabınız açık bir şekilde https://www.google.com/intl/tr/slides/about/ adresine giderek tedarik edebilirsiniz.

 • mobil slayt programı

 • google Slayt uygulama

 • Mobil Slayt düzenleme

Google’nin slayt programı sayesinde çalışmalarınızı istediğiniz bilgisayardan ve istediğiniz yerden kolaylıkla erişip düzenleme fırsatı vermektedir. Microsoft slayt programına kolaylıkla içe aktar ve dışa aktar seçenekleri ile kolaylıkla entegre olmaktadır. Bütün çalışmalarınıza kolaylıkla erişim imkanı tanımaktadır.

Google Slaytlar Düzenleme Uygulaması

 • Google Uygulamaları

Benzer Programlar

 • Yapılacak hatırlatıcı Apk indir Yapılacak hatırlatıcı Apk indir
  TürkçeÜcretsiz6 MB
 • Microsoft Whiteboard Apk indir Microsoft Whiteboard Apk indir
  TürkçeÜcretsiz14.9 MB
 • Google Slaytlar apk indir HAKKINDA YORUM YAZIN