İşin Olsun

İşin Olsun

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Puan Ver)
Loading...

Versiyon/Sürüm1.0.56
LisansÜcretsiz
Diltr
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim SistemiAndroid Mobil / iphone Mobil
Eklenme Tarihi2 sene önce
Güncelleme Tarihi28 Şubat 2018
Kırık link bildir Yorum Yaz Hemen indir () iOS indir Android indir

İşin Olsun İş Bulma İşçi Bulma Uygulaması

İşin olsun indir, Mobil android ücretsiz uygulaması ile size en yakın uygun olan işleri bulma iş arama veya işçi bulma eleman arama işlerinizini işin olsun uygulaması sayesinde kolayca bulabileceksiniz.

Kariyer.net e ait olan işinolsun programı, temelde iş bulma uygulaması olarak kullanılmaktadır. Telefonunuza indirdikten sonra üye olup rahatlıkla kullanabileceğiniz uygulama, çevrenizde aradığınız kriterlerde iş olup olmadığını ortaya koymaktadır. Dolayısıyla işin olsun uygulamasının aynı zamanda sosyal içerikli bir platform olduğunu söylemek de doğru olacaktır.

İşin olsun Nedir?

İşin Olsun nedir sorusuna özetle; Eleman bulma uygulaması seçenekleri arasından en kapsamlı donanıma sahip olan program işinolsun programıdır. Android sistem üzerinden kullanıldığı için internetinizin olduğu her noktadan rahatlıkla tercih edebilirsiniz.

1000’e yakın iş yeri ilanına yer veren uygulamada kendinize uygun kriterleri belirleme şansınız bulunmaktadır. İstediğiniz alan, maaş, sektör seçimleri yaparak sınırlı arama avantajını kullanabilmektesiniz.

İşinolsun uygulamasını diğer iş bulma uygulamalarından temel farkı yalnızca size yakın iş fırsatlarını sunmasıdır. Dolayısıyla çevrenizde bulunan işlerden anında haberiniz olma fırsatı vermektedir.

İşinolsun Nasıl Kullanılır?

Telefonunuzun play store bölümüne girip arama alanına işinolsun yazdığınızda karşınıza kırmızı buton üzerine yazılmış işinolsun programı çıkmaktadır. Android uyumlu olan programı birkaç dakika içerisine indirdikten sonra yaşadığınız şehirde aradığınız kriterleri belirtmeniz gerekmektedir.

Seçenekleri belirlerken tam zamanlı, yarı zamanlı veyahut dönemsel seçimleri yapabilir, dilediğiniz çalışma şartlarına uygun aramayı gerçekleştirebilirsiniz. Karşınıza aradığınız şartlar doğrultusunda var olan iş seçenekleri çıktığında ise tıklayarak başvuru formunu doldurabilirsiniz.

Kolaylıkla iş başvurusu yaptığınız işin olsun uygulaması aynı zamanda eleman arayışınızda da çare olabilmektedir. 15 gün ücretsiz şekilde iş ilanı verebilme hakkınız bulunmaktadır.

Adroid ve İphone ios uyumlu uygulamalarından birini seçerek ücretsiz olarak hemen indirebilirsiniz.

    Benzer Programlar

  • Indeed İş Arama Indeed İş Arama
    TürkçeÜcretsiz69,7 MB
  • Google Ads Google Ads
    TürkçeÜcretsiz27 MB