internetsiz Kuranı Kerim Dinle

internetsiz Kuranı Kerim Dinle

Versiyon/Sürüm1.0
LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya Boyutu2.0 MB
Üretici
İşletim SistemiAndroid ve Mobil Tablet 2.1 ve üzeri
Eklenme Tarihi2 sene önce
Güncelleme Tarihi28 Şubat 2018
Kırık link bildir Yorum Yaz indir (2.0 MB) Android indir

İnternetsiz Kuranı Kerim Sesli Dinleme Uygulaması (Android)

internetsiz Kuranı Kerim Sesli Dinle indir, Android Diyanet ve Bekir Kaya’dan Kuranı Kerim Arapça ve Türkçe meali sesli mobil uygulamasıdır. Kuranı Kerim sesli dinlemek için ücretsiz android mobil cihazlarınızda kolayca kullanabiirsiniz.

İstediğiniz yerde inter olmasada arapça ve Kuran mealini sesli dinlemek isteyenler için Kuranı Kerim mobil uygulamasıdır. Android telefon ve tabletler üzerinde Kuran-ı Kerim dinlemek isteyenler için ücretsiz olarak mp3 dosyasını sunan sade bir kuranı kerim android uygulaması.

Evde, ofiste, okulda, otobüste ve işte dilediğiniz her yerde yüce kitabımız Kuran-ı Kerim-i sesli dinle. Uygulamanın en iyi özelliklerinden birisi internetsiz ortamda dahi Kuran dinlemenize olanak tanıyor. Neredeyse Kuran’da bulunan tüm sure ve ayetler Arapçası ve Türkçe meali ile hazırlanmıştır.

internetsiz Kuranı Kerim Sesli Dinlemek için

internetsiz Kuranı Kerim Dinle, uygulaması apk dosyasını android cihazınıza indirdikten sonra internetsiz Kuranı Kerim sesli dinlemek için şu işlemleri yapın. Öncelikle internetiniz açıkken dinlemek istediğiniz Kuran sure ve ayetlerinin mp3 dosyasını indirmeniz gerekiyor. İndirdiğiniz Kuran surelerini android cihazın mp3 çalma listesinden bulabilirsiniz.

Tamamen ücretsiz olaran sunulan Diyanet’in ve Bekir Kaya’nın görüntülü ve internetsiz Kuranı Kerim programı sesli dinleme uygulamasını hemen indirin.

    Benzer Programlar

  • Namaz Vaktim Namaz Vaktim
    TürkçeÜcretsiz9.63 MB
  • Risale-i Nur indir Risale-i Nur indir
    TürkçeÜcretsiz6.60
  • internetsiz Kuranı Kerim Dinle HAKKINDA YORUM YAZIN