Instagram Threads

Instagram Threads

Versiyon/Sürüm113.0.0
LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya Boyutu30 MB
ÜreticiInstagram
İşletim SistemiAndroid 5.0 ve sonrası
Eklenme Tarihi5 yıl önce
Güncelleme Tarihi16 Mart 2023
Kırık link bildir Yorum Yaz indir (30 MB) iOS indir Android indir APK indir

Instagram Threads Android Fotoğraf Video Paylaş

Instagram Threads Apk indir, fotoğraf ve videolara efektler ekleyebilir,  gizli paylaşım yapabilir Instagram Threads Android yakın arkadaşlar listesinde fotoğraf video gönderebilirsiniz.

Instagram Threads (APK), yakın arkadaşlarınıza çektiğiniz anlık fotoğraf ve video gönderebileceğiniz gibi hemde fotoğraf ve videoları gizli durum paylaşım uygulaması olarak karşımıza çıkıyor. Instagramın resmi mobil uygulaması olup tamamen kullanmak ve indirmek ücretsizdir.

Çektiğiniz fotoğrafların veya videoların alt kısmında gönderiyi yakın arkadaşlara gönderebilir. Video ve fotoğraflara çeşitli efektler ekleyebilirsiniz. Durumunuzu hızlıca paylaşabilmeniz ve yakın arkadaşlar listenize kolayca ulaşıp iletişim kurabilmeniz için tasarlanmıştır. Ayrıca Instagram Threads uygulaması Instagram konumuzu kullanarak durumunuzu otomatik olarak tespit edebilmektedir.

Çektiğiniz fotoğraf ve videoları liste üzerinden seçtiğiniz Instagram kullanıcılarına gönderebilirsiniz. Yakın arkadaşlar listenizdeki kişilerin durumunuzu bilmenizi istiyorsanuz bunu durum kısmından listeden seçerek paylaşabilirsiniz. Instagram Threads APK‘sini Android telefon ve tabletlerinize ücretsiz indirip durumlarınız artık sadece yakın arkadaşlar listenizde bulunan kişilerin görmesini sağlayabilirsiniz.

  Benzer Programlar

 • Instagram Fotoğraf Video İndirici indir Instagram Fotoğraf Video İndirici indir
  İngilizceÜcretsiz3,3M
 • Zoomie For Instagram indir Zoomie For Instagram indir
  TürkçeÜcretsiz18.3 MB
 • Instagram Threads HAKKINDA YORUM YAZIN  Instagram Threads Hakkında Yorumlar

  Yorum Yaz

  1. Büşra kaba dedi ki:

   Ben gErçekten yağız kılıça aşığım ben büşra