Instagram Threads

Instagram Threads

Versiyon/Sürüm113.0.0
LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya Boyutu30 MB
Üretici
İşletim SistemiAndroid 5.0 ve sonrası
Eklenme Tarihi10 ay önce
Güncelleme Tarihi4 Ekim 2019
Kırık link bildir Yorum Yaz indir (30 MB) iOS indir Android indir APK indir

Instagram Threads Android Fotoğraf Video Paylaş

Instagram Threads Apk indir, fotoğraf ve videolara efektler ekleyebilir,  gizli paylaşım yapabilir Instagram Threads Android yakın arkadaşlar listesinde fotoğraf video gönderebilirsiniz.

Instagram Threads (APK), yakın arkadaşlarınıza çektiğiniz anlık fotoğraf ve video gönderebileceğiniz gibi hemde fotoğraf ve videoları gizli durum paylaşım uygulaması olarak karşımıza çıkıyor. Instagramın resmi mobil uygulaması olup tamamen kullanmak ve indirmek ücretsizdir.

Çektiğiniz fotoğrafların veya videoların alt kısmında gönderiyi yakın arkadaşlara gönderebilir. Video ve fotoğraflara çeşitli efektler ekleyebilirsiniz. Durumunuzu hızlıca paylaşabilmeniz ve yakın arkadaşlar listenize kolayca ulaşıp iletişim kurabilmeniz için tasarlanmıştır. Ayrıca Instagram Threads uygulaması Instagram konumuzu kullanarak durumunuzu otomatik olarak tespit edebilmektedir.

Çektiğiniz fotoğraf ve videoları liste üzerinden seçtiğiniz Instagram kullanıcılarına gönderebilirsiniz. Yakın arkadaşlar listenizdeki kişilerin durumunuzu bilmenizi istiyorsanuz bunu durum kısmından listeden seçerek paylaşabilirsiniz. Instagram Threads APK‘sini Android telefon ve tabletlerinize ücretsiz indirip durumlarınız artık sadece yakın arkadaşlar listenizde bulunan kişilerin görmesini sağlayabilirsiniz.

    Benzer Programlar

  • Dark Mode Theme For Instagram Dark Mode Theme For Instagram
    TürkçeÜcretsiz5.3 MB
  • Postegro – Any Profile Viewer Postegro – Any Profile Viewer
    ingilizceÜcretsiz4.2 MB