Instagram İçin Reports+

Instagram İçin Reports+

Versiyon/Sürüm1.009
LisansÜcretsiz
Dilingilizce
Dosya Boyutu23.0 MB
ÜreticiMobileX Yazilim
İşletim SistemiAndroid
Eklenme Tarihi6 yıl önce
Güncelleme Tarihi21 Şubat 2020
Kırık link bildir Yorum Yaz iOS indir Android indir APK indir

Instagram İçin Reports+ Takipçi Android Apk Uygulaması

Instagram için Reports+ apk uygulaması, takipçileri konusunda hassas olanlara hitap etmektedir. Hangi takipçilere sahip olduğunu merak eden, kimlerin takibi bıraktığını an be an görmek isteyen kişiler bu uygulama ile analiz yapabilmektedir. Bir çeşit takipçi analiz uygulaması olan Reports+, ınstagram kullanımınızı son derece basite indirecektir.

Binlerce takipçisi olan ve gereksiz yere kimseyi takip etmekten hoşlanmayanlar, takipçi analiz uygulamasından zevk alabilmektedir. Sizi takip etmeyen, takibi bırakan, engelleyen ya da karşılıksız şekilde takip eden herkesi Instagram için Reports+ uygulamasıyla bulabilmeniz mümkündür.

Instagram için Reports+ Apk Özellikleri

Tam anlamıyla bir analiz uygulaması olan Reports+ apk yalnızca takipçilerle ilgili değil aynı zamanda paylaşımlarla ilgili de analiz yapmaktadır. Hangi fotoğrafınız çok beğeni almış, hangi videonuz kaç kez izlenmiş tek tek görebilme şansınız bulunmaktadır.

Aktif şekilde ınstagram kullanıcılarından biriyseniz cihazınızın olması size büyük bir avantaj sağlayacaktır. İos işletim sistemine sahip cihazlarda gerek cep telefonları gerekse tabletler bu uygulamayı kolayca çalıştırmaktadır. Çok fazla yer kaplamayan uygulama bununla beraber batarya ömrünü de zorlamamaktadır.

    Benzer Programlar

  • Instagram Fotoğraf Video İndirici indir Instagram Fotoğraf Video İndirici indir
    İngilizceÜcretsiz3,3M
  • Zoomie For Instagram indir Zoomie For Instagram indir
    TürkçeÜcretsiz18.3 MB
  • Instagram İçin Reports+ HAKKINDA YORUM YAZIN