Instagram İçin Reports+

Instagram İçin Reports+

Versiyon/Sürüm1.0
LisansÜcretsiz
Dilingilizce
Dosya Boyutu
ÜreticiMobileX Yazilim
İşletim Sistemiİphone / ios
Eklenme Tarihi7 gün önce
Güncelleme Tarihi12 Eylül 2018
Kırık link bildir Yorum Yaz Hemen indir () iOS için indir
1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (Puan Ver)
Loading...

Instagram İçin Reports+ Takipçi Uygulaması

Instagram için Reports+ uygulaması, takipçileri konusunda hassas olanlara hitap etmektedir. Hangi takipçilere sahip olduğunu merak eden, kimlerin takibi bıraktığını an be an görmek isteyen kişiler bu uygulama ile analiz yapabilmektedir. Bir çeşit takipçi analiz uygulaması olan Reports+, ınstagram kullanımınızı son derece basite indirecektir.

Binlerce takipçisi olan ve gereksiz yere kimseyi takip etmekten hoşlanmayanlar, takipçi analiz uygulamasından zevk alabilmektedir. Sizi takip etmeyen, takibi bırakan, engelleyen ya da karşılıksız şekilde takip eden herkesi Instagram için Reports+ uygulamasıyla bulabilmeniz mümkündür.

Instagram için Reports+ Özellikleri

Tam anlamıyla bir analiz uygulaması olan Reports+ yalnızca takipçilerle ilgili değil aynı zamanda paylaşımlarla ilgili de analiz yapmaktadır. Hangi fotoğrafınız çok beğeni almış, hangi videonuz kaç kez izlenmiş tek tek görebilme şansınız bulunmaktadır.

Aktif şekilde ınstagram kullanıcılarından biriyseniz cihazınızın ios olması size büyük bir avantaj sağlayacaktır. İos işletim sistemine sahip cihazlarda gerek cep telefonları gerekse tabletler bu uygulamayı kolayca çalıştırmaktadır. Çok fazla yer kaplamayan uygulama bununla beraber batarya ömrünü de zorlamamaktadır.

 

 

8 kez indirildi

Benzer Programlar

 • Pinterest iphone Pinterest iphone
  TürkçeÜcretsiz28.20 MB
 • Phanced Phanced
  ingilizceÜcretsiz10.00 MB
 • Music Cloud Music Cloud
  ingilizceÜcretsiz1.00 MB
 • Kick The Buddy iphone Kick The Buddy iphone
  ingilizceÜcretsiz181.00 MB
 • Instagram İçin Reports+ HAKKINDA YORUM YAZIN